“Klimatycznie”
Restauracja Klimaty — recenzja

Restauracja Klimaty
Nr 56 wśród 170 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 20 października 2019

Klimatyczna restauracja z przepysznym jedzeniem i świetną obsługą.Wszystkie dania przepiękne,porcje ogromne,wszyscy najedzeni i zadowoleni.Głównie gęsina,ale wegetarianie też będą zaspokojeni.Duży wybór win,Pani Kelnerka świetnie doradza.Gorąco polecam deser:szczególnie lody borowikowe z sosem z owoców leśnych----Pycha. P.s. naleśniki z warzywami pod pierzynką z mozzarelli też ekstra.

Termin wizyty: październik 2019
Dziękujemy, paulina s

Zrecenzowano 19 września 2019

Nasza grupa pielgrzymkowo-wycieczkowa zawitała tu na obiad. Bardzo nam smakowało "menu częstochowskie". W menu "częstochowskim" była przepyszna, dobrze doprawiona, zalewajka "na grzybku". Ponadto smaczny kotlet "de volaille", zapiekane ziemniaczki , apetyczna surówka i smakowity kompot. Do tego wyborne ciasto i kawa lub herbata "do woli". Obsługa miła, a właściciel i kucharz znakomity , nie tylko w kuchni.Polecamy!!!

Dziękujemy, Barbara D
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Do Klimatów trafiłam dzięki tegorocznemu Festiwalowi smaku! Pierwszy raz próbowałam mięso z gęsi! Zupa krem równie pyszne! Obsługa miła, danie podano dość szybko, estetycznie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, edyta d
Zrecenzowano 1 grudnia 2018

Rewelacyjne zupy, super mięsa (np.rolada) i doskonała gęsina (np.pierś). Rozsądne ceny - na prawdę warto. Byłem tam już kilka razy i pomomo iż wystrój jest specyficzny, to jedzenie jest na prawdę warte grzechu. Dodam tylko że posiłki przygotowywuje właściciel, który na prawdę wkłada w to serce. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, adambU4683WD
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem! Porcje spore, jedzonko przepyszne (pierogi z mięsem, policzki, zalewajka, flaczki), smakuje jak u babci:-) trafilśmy przypadkiem wracając z Jasnej Góry. Polecam!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Olka1234

Restauracja Klimaty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Klimaty? Podziel się wrażeniami!