“pyszna pizza”
Pizzeria Felicita — recenzja

Pizzeria Felicita
Zamów online
Nr 13 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 7 września 2019

pyszna pizza, klimat jest lecz mały lokal i mało komfortowo się rozmawia. po za tym wszystko jak najbardziej super

Dziękujemy, izkandl

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza.
Lokal schowany w podwórzu i jest cicho.
Mało miejsca i czasem bez rezerwacji stolika nic nie zjecie.

Dziękujemy, bibipl
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Odwiedziłam dzisiaj ta pizzerie ze znajomymi i na prawde bardzo polecam. Lokal bardzo ładny a pizza lekka bardzo smaczna i co najważniejsze nie czuć w niej chemii. Ceny odpowiednie. Uważam że na dodatkową pochwałę zasługuje Pani kelnerka w włosach do ramion- rozmowna, pomocna, chętnie podpowiada co wybrac bardzo ladnie nas pożegnała zaprosiła ponownie zapytała czy smakowało. Kulturka na prawde o taką obsługę ciezko dziś w Częstochowie. Polecam!!

Dziękujemy, Aisza30
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Przepyszna pizza, prawdziwie włoska i to czuć po tym ze pizza smakuje tak samo jak ta we Włoszech !
Do tego piekny ogródek gdzie dzieci maja się gdzie bawić i bardzo dobra obsługa !
Polecam

Dziękujemy, Olivier Z
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Pizza najlepsza jaką jadłem w Polsce, najlepsze produkty prosto z Włoch i to czuć !
I do tego piec opalany drewnem !!!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Łukasz W

Pizzeria Felicita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Felicita? Podziel się wrażeniami!