“Pyszne ziemniaczki”
Fabryka Ziemniaka — recenzja

Fabryka Ziemniaka
Nr 19 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Ziemniaczki pyszne,jedliśmy 3 rodzaje i każdy doskonały: z łososiem, szpinakiem i tuńczykiem. Obsługa niezbyt skoncentrowana na kliencie. Stoliki wymagają częstszego sprzątania. Poza tym wszystko ok.

Dziękujemy, MamaAlicji

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Wspaniałe ziemniaki ze wspaniałymi dodatkami. Najbardziej ujmujący kefir w szklanej butelce rodem z PRL-u, doskonały smak twarogu, wszystko świeże. Jedliśmy o nietypowej porze - 23 to już raczej pora na sen, a nie na obfity obiad, ale dania świeżo przygotowane, żadne tam odgrzewane kotlety. Pysznie przyprawione mięso w bułkach. Polecamy wszystkim nocnym markom :)

Dziękujemy, Iwona A
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Fabryka ziemniaka zdecydowanie wyróżnia się w alejach. Stylizowana tak, by od razu kojarzyć się z nazwą. W menu oczywiście faszerowane ziemniaki w różnym wydaniu, mięsne, wege, ostre, łagodne. Nie wiadomo, na co się zdecydować. No i burgery - robią naprawdę niezłe wrażenie.

Byłam w tygodniu - może dlatego nie było problemu z zajęciem miejsca. Miła obsługa, krótki czas oczekiwania. A sam ziemniak... zdecydowanie mega duży. Na średni głód w sam raz. Fajnie podpieczony, ciepły. Może mógłby być nieco bardziej doprawiony, ale doprawianie kwestia gustu i każdemu co innego pasuje. Ogółem smaczne i klimatyczne miejsce, ze średnim i dobrym jedzeniem, acz bez szału. Bardzo prawdopodobne, że tam jeszcze zajrzę.

Co zwróciło uwagę - wystawione miski dla zwierzaków. Obok siedzieli państwo z psiakiem, lokal przyjazny czworonogom.

Gdyby ktoś miał wątpliwości - można płacić kartą.

Dziękujemy, KatarzynaPas
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre pieczone ziemniaki! Porcje mega duże i sycące. Jedliśmy Zapałkarnię (ser żółty i koperek) i Zabawkarnię (jogurt, twarożek, szczypiorek i koperek).
Na minus niemiła obsługa- Pani, która nas obsługiwała zachowywała się jakby pracowała tam za karę.

Dziękujemy, Martyna O
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Rewelacyjne smaczne ziemniaczki z różnymi dodatkami ,porcja wyjątkowo spora, ( 1 duży i 1 mniejszy ziemniak wypełnione szpinakowym nadzieniem ,bardzo dobrze doprawionym,bardzo smaczny). Warte polecania

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 2018wakacje

Fabryka Ziemniaka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fabryka Ziemniaka? Podziel się wrażeniami!