“Na piatkę”
Dwa Koty — recenzja

Dwa Koty
Nr 32 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Świetne klinatyczne miejsce, z pyszną kawą i świetnie i smacznie skomponowanymi śniadaniami. Byłam nie raz i napewno wrócę.

Dziękujemy, AgataBrz

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dosyć przeciętne. W środku zero jakiegokolwiek klimatu, a obsługa mało zainteresowana gościem. Jedzenie podane na niewiadomo czy to tacka, deska, talerz. Jajecznica bez soli dodatkowo tak ścięta że praktycznie nie zjadliwa, boczek to praktycznie sama chrząstka a kawa nie do wypicia. Podsumowując wszystko do poprawy na razie jedna z gorszych śniadaniowych lokalizacji w Częstochowie.

Dziękujemy, lilormel
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warte swojej ceny, roznorodny duzy wybor, wielka herbata, najesc sie mozna bez problemu. Bardzo polecam ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dzuulie
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas rodzinnego spaceru, szukając wolnych stolikow trafiliśmy do Dwa Koty Caffe. Szeroki wybór kaw, herbata rozgrzewająca w 4smakach. Mozna wstąpić na szybkie śniadanie, obiad czy podwieczorek. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, prazyneczka
Zrecenzowano 14 listopada 2018

Miłe miejsce w dobrej lokalizacji, smaczna kawa, duży wybór, możliwość zjedzenia bardzo smacznego śniadania. Obsługa sympatyczna, pobyt umila przyjemna, niebanalna muzyka.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pointille89

Dwa Koty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dwa Koty? Podziel się wrażeniami!