“Dożynkowa wizyta ”
Dwa Koty — recenzja

Dwa Koty
Nr 32 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce dosyć przeciętne. W środku zero jakiegokolwiek klimatu, a obsługa mało zainteresowana gościem. Jedzenie podane na niewiadomo czy to tacka, deska, talerz. Jajecznica bez soli dodatkowo tak ścięta że praktycznie nie zjadliwa, boczek to praktycznie sama chrząstka a kawa nie do wypicia. Podsumowując wszystko do poprawy na razie jedna z gorszych śniadaniowych lokalizacji w Częstochowie.

Dziękujemy, lilormel

Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warte swojej ceny, roznorodny duzy wybor, wielka herbata, najesc sie mozna bez problemu. Bardzo polecam ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dzuulie
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas rodzinnego spaceru, szukając wolnych stolikow trafiliśmy do Dwa Koty Caffe. Szeroki wybór kaw, herbata rozgrzewająca w 4smakach. Mozna wstąpić na szybkie śniadanie, obiad czy podwieczorek. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, prazyneczka
Zrecenzowano 14 listopada 2018

Miłe miejsce w dobrej lokalizacji, smaczna kawa, duży wybór, możliwość zjedzenia bardzo smacznego śniadania. Obsługa sympatyczna, pobyt umila przyjemna, niebanalna muzyka.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, pointille89
Zrecenzowano 24 września 2018

Podsumowując wizytę w„Dwa koty cafe” dosłownie w „dwóch słowach”: miło, poprawnie ale rekomendacji nie będzie. W poniedziałkowe przedpołudnie poczułem chęć na jajeczniczkę i dobrą kawę i wybór padł właśnie na Dwa koty. Zamówienie podano po ok 8-10 min. Sprawnie. Bardzo oryginalne ale moim zdaniem trochę udziwnione talerze. Ni to deska, ni talerzyk ok. 15x15cm- ma się wrażenie, że wszystko spadnie na stolik. Porcja złożona z 2 jaj („na oko”), 4 dobrze wysmażonych plasterków bekonu i 3 „trójkącików” grzanek. Jak dla mnie w sam raz ale pewnie większość panów wyszłaby z lekkim niedosytem. A wystarczyłoby dodać jeszcze jedną grzankę i np. plasterek pomidora, ogórka czy 1 oliwkę i byłoby w punkt . Do tego dostałem malutkie masełko i dip czosnkowy. Jedno, czego nie brakowało, to kawa. Zamówiłem czarną – otrzymałem filiżankę ok 400 ml! Całość zamówienia: 18 zł. Smak potraw: jajecznica poprawna, świeża (jajka raczej marketowe) , ciepła, z dobrą konsystencją, ale na masełku raczej oszczędzano. Kawa o smaku zbliżonym do tych ze stacji benzynowych więc raczej nie dla koneserów ale na lunch w porządku. Ocena 3+ (na 5). Obsługa w porządku – miło, szybko, sprawnie, schludnie ubrana (ocena 4+). I na koniec ogólne wrażenia: wystrój nie odstaje od dzisiejszych trendów w gastronomi- skromnie, szaro-biało bardziej w stronę Ikei niż pałacu carskiego (i dobrze bo to miejsce na lunch) ale: zaniedbana podłoga z dziurami w płytkach, lekko rozpadające się krzesła i … czarne pajęczyny na ścianach. I na koniec to na co zwracamy szczególną uwagę – toaleta. Wystrój i armatura – końcówka lat 90tych ale czysto. Generalna ocena 3+ na 5. Może kolejna wizyta coś zmieni i będzie rekomendacja (czyli 4). Ten plus przy 3 to za kącik dla dzieci i uśmiechniętą obsługę. Max Hertman

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MaxHertman

Dwa Koty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dwa Koty? Podziel się wrażeniami!