“Poprawnie ale brakowało tego czegoś co sprawia wow.”
Dom Pizzy i Wina — recenzja

Dom Pizzy i Wina
Nr 7 wśród 154 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko w najlepszym porządku, jedliśmy quatro formaggi, capriciosa, margherita wszystkie poprawne, ciasto dobre dodatki również. Tylko brakowało tego elementu wow że sprawi przeniesienie do słonecznej Italii, a porównanie do tamtejszej pizzy mam bo czesto bywam we Włoszech, nie że się chwalę, ale chciałbym spróbować naprawdę zapadajacej w pamięci pizzy. Na pewno jeszcze zajrzę na inne pizze.

Dziękujemy, Przemek2882

Zrecenzowano 2 października 2018

Wiedziony doskonalymi (w wiekszosci) opiniami wyszukalem przy okazji wizyty w Czestochowie ten lokal, ktory ogloszono mianem robiacego najlepsze pizze (wloskie) w miescie. Jako wielki smakosz tej potrawy :) (co roku od lat degustuje wloskie pizze przy okazji pobytow w Italii) mam juz w jakims sensie wyrobiony smak :)
Sam lokal umozliwia mile i sympatyczne spedzenie kilku chwil podczas posilku:
- saczaca sie wloska muzyka,
- nastrojowe acz surowe wyposazenie sal
- dyskretna, mila obsluga,
- kucharz (wygladajacy na Wlocha :) )
To dobrze nastraja. niestety po podaniu pizz juz nie jest tak dobrze, ktore z wygladu, owszem moga uchodzic za wloskie za to w smaku juz nieco gorzej. Ciasto, sery...czegos im brak.Jest dobrze ale nie na 5* Szczegolnie pizza skladajaca sie z 3 roznych serow, no po prostu byla malo smaczna, ze tak delikatnie napisze.
Warto dopracowac te aspekty. moze Wizyta we Wloszech? ;-)
Pizze ok 35zl.
Na plus karta wloskich win oraz piwo Pilsner - beczkowe!!

Dziękujemy, jan k
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem po raz kolejny przyjemność zjeść pizzę w tym miejscu. Niezmiennie serwują tam najlepszą pizzę w Częstochowie, prawdziwie włoską. Całość dopełnia klimatyczny, włoski wystrój miejsca, miła i sprawna obsługa, możliwość kupienia kieliszka wina czy wypicia kawy. Do tego przystępne ceny. Wszystko na plus, brak minusów.

1  Dziękujemy, Seba_Gab
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre pizze w dobrej cenie.
Menu krótkie i tak powinno być.
Obsługa szybka,sprawna i dyskretna.
Polecam

1  Dziękujemy, Czeslaw P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych pizz w Częstochowie. Składniki dobrej jakości, świetne ciasto. Miejsca niewiele, ale lokal przyjemnie urządzony oraz w ścisłym centrum. Chętnie tam wracamy. Polecam.

Dziękujemy, KLLVJM

Dom Pizzy i Wina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dom Pizzy i Wina? Podziel się wrażeniami!