“Przepysznie i bardzo sympatycznie”
Restauracja Kredens — recenzja

Restauracja Kredens
Nr 36 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiłam tu bo "U Braci" był urlop. I bardzo się cieszę bo fajne klimatyczne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i miła obsługą :)
Zdjęć tym razem nie zrobiliśmy bo szybko zjedliśmy zamieściliśmy chlodnik, tartagiele z grzybami, grillowana pierś z kurczaka z sosem orzechowym, pierogi ze szpinakiem. Polecamy wszystjie dania :) na pewno wrócimy ☺

Dziękujemy, Kathi K

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Po mimo tego, że jestem raczej wybredny jeżeli chodzi o tego typu lokale, byłem pozytywnie zaskoczony.

Dziękujemy, SzymonF84
Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Miła obsługa,jedzenie rewelacyjne.Czas oczekiwania na zamówione jedzenie zadowalający.Gorąco polecam,sam chętnie się tam wybiorę przy najbliższej wizycie w Częstochowie

Dziękujemy, GrzegorzK2739
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pełni obaw po przeczytaniu ostatnich opini z mieszanymi uczuciami weszliśmy do tej restauracji.Od drzwi było dziwni.Starszy Pan otworzył nam drzwi i zaraz wskazał stolik przy którym mamy siedzieć i do konca pobytu nie spuścił z nas wzroku (dosyć to krępujące było dla nas)teraz konktety.Skosztowaliśmy krem ziemniaczany i pomidorowy oba pyszne,choć pomidorowy wysmienity od słodyczy do ostrości chilli, a kaczuszka to juz prawdziwa poezja smaku.Całkowitym "grzechem" był sernik, tak obżarstwem to ja mogę grzeszyć.Napewno tu wrócimy i wszystkim polecamy. Jedno juz wiem że nie warto czytać opini złośliwych ludzi tylko na przekór wszystkim wejść i smacznie zjeść. Trzymajcie tak dalej

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Emerytnol
Zrecenzowano 25 marca 2019

Szkoda ze tam trafilismy. Szkoda czasu i pieniedzy. Czekalismy dlugo i jedyne co mozna bylo zjesc to byly frytki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Anna F

Restauracja Kredens — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kredens? Podziel się wrażeniami!