“Pyszne burgery ”
Mniam Mniam Slow Food — recenzja

Mniam Mniam Slow Food
Zamów online
Nr 23 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opis: Nieprzerwanie od 2015 roku „Burgery tworzone z pasji do gotowania”. Mniam Mniam SlowFood to znana w regionie burgerownia oferująca produkty najwyższej jakości i serwująca je w trzech lokalach z zachowaniem wysokiej jakości obsługi. Nad wszystkim piecze trzyma Artur Bodziachowski znany z programu Hell's Kitchen. Lokale mieszczą się w Częstochowie na dzielnicy Raków jak i Północ oraz w Radomsku. Najbliższe plany to rozwój sieci o kolejne punkty sieci. W menu znajdziemy bogaty wybór burgerów z prawdziwej pełnowartościowej wołowiny w przeróżnych konfiguracjach smakowych również w opcji na dowóz. Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu klientów indywidualnych, jednak w związku z dużym doświadczeniem zapewniamy również wsparcie firmowych eventów jak i imprez plenerowych. Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych produktów i współpracy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burgery było bardzo smaczne! Mięso dobrze wypieczone i dobrej jakości! Jedyny minus to długie oczekiwanie ale zgodnie z tablica przed wejściem, jest to slow food więc nie możemy narzekać że nie zostaliśmy ostrzeżeni! Warto na nie poczekać! Załączam zdjęcia burgera "jajeczko"

Dziękujemy, Ka_Rolka4

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy z koleżankami na burgerach. Każda wybrała innego, każdy był Mega! Obsługa przemiła! Podzielili nam każdego burgera na 4 części, żebyśmy mogły poprobowac Uważam, że w każdej knajpie powinna być taka atmosfera jak tutaj. Na pewno wrócimy. Polecamy!!!
Kasia, Magda, Jola i Jola

Dziękujemy, 365maksymilianm
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Są tu najlepsze burgery jakie dotąd jadłem, a jadłem już w wielu miejscach i kiedy myślałem, że już jadłem naprawdę dobrego burgera, zjadłem jednego tutaj i pokonał wszystkie dotychczasowe.
Miejsce jest stworzone typowo na "wejść, zjeść, wyjść" choć po remoncie zrobiło się więcej miejsca i można chwilkę ze znajomymi posiedzieć.
Polecam!

Dziękujemy, bibipl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel K, Kierownik ds. PR, Mniam Mniam Slow FoodOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

dziękujemy za krzepiącą opinię, zapraszamy ponownie w takim razie, cały czas się rozwijamy, także postaramy się nie zaprzepaścić kredytu zaufania :)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po prawie 3 godzinach czekania (dwukrotnie dłuższym czasie dostawy niż przewidywany) zdecydowałam się zadzwonić do Mniam Mniam w celu wyjaśnienia zwłoki. Dwukrotnie po przedstawieniu się i wspomnieniu, że dzwonię w sprawie zamówienia złożonego przez pyszne.pl telefon "magicznie" się rozłączał. Jeśli chcecie coś zamówić z dostawą do domu to oszczędźcie sobie czasu i zamówcie gdzieś indziej.

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery i duzy wybor. Bardzo mila obsluga. Z ulicy nie weszlabym tam, bo elewacja jest mocno zniszczona, ale w srodku fajnie zrobione. Bylismy mega zadowoleni.
Polecam

Dziękujemy, jaity18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel K, Kierownik ds. PR, Mniam Mniam Slow FoodOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dziękujemy za opinię, cieszymy się że smakowało, zapraszamy ponownie :) a nad elewacją pracujemy :)

Mniam Mniam Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mniam Mniam Slow Food? Podziel się wrażeniami!