“Pyszne burgery”
Mniam Mniam Slow Food — recenzja

Mniam Mniam Slow Food
Zamów online
Nr 23 wśród 171 Restauracje (Częstochowa)
Opis: Nieprzerwanie od 2015 roku „Burgery tworzone z pasji do gotowania”. Mniam Mniam SlowFood to znana w regionie burgerownia oferująca produkty najwyższej jakości i serwująca je w trzech lokalach z zachowaniem wysokiej jakości obsługi. Nad wszystkim piecze trzyma Artur Bodziachowski znany z programu Hell's Kitchen. Lokale mieszczą się w Częstochowie na dzielnicy Raków jak i Północ oraz w Radomsku. Najbliższe plany to rozwój sieci o kolejne punkty sieci. W menu znajdziemy bogaty wybór burgerów z prawdziwej pełnowartościowej wołowiny w przeróżnych konfiguracjach smakowych również w opcji na dowóz. Firma specjalizuje się w zaopatrywaniu klientów indywidualnych, jednak w związku z dużym doświadczeniem zapewniamy również wsparcie firmowych eventów jak i imprez plenerowych. Serdecznie zapraszamy do skosztowania naszych produktów i współpracy.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy z koleżankami na burgerach. Każda wybrała innego, każdy był Mega! Obsługa przemiła! Podzielili nam każdego burgera na 4 części, żebyśmy mogły poprobowac Uważam, że w każdej knajpie powinna być taka atmosfera jak tutaj. Na pewno wrócimy. Polecamy!!!
Kasia, Magda, Jola i Jola

Dziękujemy, 365maksymilianm

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Są tu najlepsze burgery jakie dotąd jadłem, a jadłem już w wielu miejscach i kiedy myślałem, że już jadłem naprawdę dobrego burgera, zjadłem jednego tutaj i pokonał wszystkie dotychczasowe.
Miejsce jest stworzone typowo na "wejść, zjeść, wyjść" choć po remoncie zrobiło się więcej miejsca i można chwilkę ze znajomymi posiedzieć.
Polecam!

Dziękujemy, bibipl
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel K, Kierownik ds. PR, Mniam Mniam Slow FoodOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

dziękujemy za krzepiącą opinię, zapraszamy ponownie w takim razie, cały czas się rozwijamy, także postaramy się nie zaprzepaścić kredytu zaufania :)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po prawie 3 godzinach czekania (dwukrotnie dłuższym czasie dostawy niż przewidywany) zdecydowałam się zadzwonić do Mniam Mniam w celu wyjaśnienia zwłoki. Dwukrotnie po przedstawieniu się i wspomnieniu, że dzwonię w sprawie zamówienia złożonego przez pyszne.pl telefon "magicznie" się rozłączał. Jeśli chcecie coś zamówić z dostawą do domu to oszczędźcie sobie czasu i zamówcie gdzieś indziej.

Dziękujemy, Dorota B
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery i duzy wybor. Bardzo mila obsluga. Z ulicy nie weszlabym tam, bo elewacja jest mocno zniszczona, ale w srodku fajnie zrobione. Bylismy mega zadowoleni.
Polecam

Dziękujemy, jaity18
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel K, Kierownik ds. PR, Mniam Mniam Slow FoodOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dziękujemy za opinię, cieszymy się że smakowało, zapraszamy ponownie :) a nad elewacją pracujemy :)

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal ma fajny nowoczesny wystrój. Wybór burgerów spory. Fajnie, że właściciel jest na miejscu, sporo osób na kuchni co skraca czas oczekiwania. Jest czysto. Brakowało mi jedynie sosu BBQ, mimo wszytko polecam

Dziękujemy, rybieosci
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel K, Kierownik ds. PR, Mniam Mniam Slow FoodOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2019

dziękujemy za opinię, postaramy się o sos BBQ by zadowolić możliwie jak największa ilość odwiedzających :) pozdrawiamy

Mniam Mniam Slow Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Częstochowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mniam Mniam Slow Food? Podziel się wrażeniami!