Każda pora roku odpowiednia aby tu przyjechać.

Zrecenzowano: 26 listopada 2018
anna l
Bielsko-Biała, Polska
Klimatyczny Cieszyn

Zrecenzowano: 8 listopada 2018
Malgorzata P
Cieszyn, Polska

Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Cieszyn położony na południu Polski nad rzeką Olza graniczące z Czeskim Cieszynem .Założone przez trzech braci w 810 roku .tak mówi legenda .Inne miejsca Wzgórze Zamkowe, muzeum , rynek i jego uliczki liczne kościoły ,Teatr imieniem A.Mickiewicza Cieszyńska Wenecja i wiele innych atrakcji . Bez problemu można pojechać do Ustronia czy Wisły. Restauracje bary dostępne o każdej porze .Bez problemu można przejść do Czech i zwiedzać dalej.zapraszam okolice i sam Cieszyn piękne.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, anna l
Zrecenzowano: 8 listopada 2018

Spokojnie płynie tu czas.... Można podziwiać odnowione kamieniczki ,posiedzieć w kawiarnianych ogródkach i zwyczajnie odpocząć....

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Malgorzata P
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Starówka to jezdnie, chodniki z otoczaków i większych kamieni, warto odchodząc od Rynku mieć wygodne buty z nieco grubszą podeszwą.
Ciekawa jest ulica Schodowa, dokładnie taka jak nazwa wskazuje, Ulica Mennicza jako pierwotny Rynek, ale i kościoły bardzo się różniące od siebie.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 343izabelas
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Huśtawki, kurtyna wodna, klimatyczne knajpki dookoła - miejsce to sprzyja relaksowi, warto tu usiąść i nie robić nic:)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 11joanka
Zrecenzowano: 11 czerwca 2018

Wenecja cieszyńska to bardzo malownicza część miasta. Szkoda,że część zabudowań nad Młynówką jest zaniedbana.Z Wenecji, schodami dochodzi sie do studni Trzech Braci nieopodal uroczej, krótkiej uliczki prowadzacej w kierunku rynku.
Czy starsze pokolenie pamięta cukierki - irysy. ? To w Cieszynie , w sklepie cukierniczym kupiliśmy 15 dkg irysów sezamowych na próbę. I okazało sie to strzałem w dziesiątkę. Ten smak taki sam jak z naszego dzieciństwa. Żałowaliśmy,że nie kupiliśmy ich więcej,później nigdzie nie natrafilismy na te słodycze.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Da g