Cieszyn

“Dużo do poprawy”

Restauracja Kamienica Konczakowskich
Nr 3 wśród 55 Restauracje (Cieszyn)

Krótko... byliśmy w 6 osób opinia wszystkich taka sama obsługa lipa jedzenie przeciętne ceny jasne pewne rzeczy muszą kosztować ale za wysokie do obsługi i jakości właśnie... pytałam czy wrócimy tu niedługo nikt nie wyrazil ochoty... szkoda bo lokal ładny i miły ale to za mało...

Dziękujemy, FrequentFlier765697

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko mega . Piękny wystrój. Przemiła atmosfera i OBSŁUGA. jedzenie bardzo dobre. Lubimy tu zaglądać

Dziękujemy, Elzbieta Ś
Zrecenzowano 2 września 2019

Lokal mieszczący się w starej kamienicy, początkowo wydaje się niewielki, ale dopiero jak wejdzie się dalej, okazuje się, że posiada bardzo dużą powierzchnię. Smaczne jedzenie, przyzwoite ceny.

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Położona na cieszyńskim rynku naprawdę znakomita restauracja.
Wszystkie dania jakie mieliśmy okazję skosztować trzymały bardzo wysoki poziom.
Świetny krem zrobiony ze świeżych pomidorów, włosi by się nie powstydzili.
Bardzo dobry rosół w naprawdę domowym stylu.
Zestaw piwosza jako zbiorowa przystawka do piwa dobrze pomyślany i wykonany.
A 14-dniowe piwo zaserwowane do niego też bardzo dobre.
Mix mięsny z grilla smakowity i uzupełniony fantastyczną kapustą zasmażaną.
Sznycel wiedeński rzeczywiście z cielęciny, choć nieco mniejszy niż te podawane w Wiedniu.
Ale dołączona do niego sałatka ziemniaczana w smaku zupełnie jak wiedeńska.
Na deser placek drożdżowy z borówkami, pycha.
Gratulacje dla szefa kuchni, wszystko to naprawdę popisowa uczta dla podniebienia.
Jedno zastrzeżenie: sos (a raczej dip) trochę bez wyrazu, przydałoby się mu nieco wzbogacić smak.
Obsługa bardzo miła i kompetentna, wszystko podane na czas i gorące.
Ceny nie należą do niskich, ale mimo wszystko jedzenie jest tego warte.
Z czystym sumieniem polecamy wizytę tutaj.
Majka i Ryszard z Katowic wraz z grupą rodzinną

1  Dziękujemy, Ryszard_Polska
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Restauracja w rynku, zamówliśmy pizzę, talerz piwosza i lody (są od Grycana), wszystko bardzo smaczne. Polecam

Dziękujemy, Aga_Luthien

Restauracja Kamienica Konczakowskich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region

Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kamienica Konczakowskich? Podziel się wrażeniami!