“Poziom wyśmienity ”

Restauracja Kamienica Konczakowskich
Nr 3 wśród 50 Restauracje (Cieszyn)
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta wakacyjna w Cieszynie i okolicach w sezonie letnim, będą tu za namową przyjaciół poszliśmy na obiad do Konczakowskich, bez dwóch zdań poziom znów na wysokim standardzie , zarówno sposób podania, smak, obsługa nie nachalna, dając miło spędzić czas. Polecamy!

Dziękujemy, Explorer793543

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jak na obiad w Cieszynie, to tylko do restauracji Kamienica Konczakowskich w rynku. Miła i kulturalna obsługa.
Zamówiony - Marynowany karczek z grilla z masłem ziołowym podawany z pieczonymi ziemniakami oraz miksem sałat z sosem jogurtowo bazyliowym. Cena z lipca 2019 to 32 zł.
Bardzo dobre danie.
Na pewno tu powrócę.

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad niczego sobie jedzenie bardzo dobre obsługa również miła miejsce fajne na ogródkach

Dziękujemy, lukaszprobierz
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie zaskoczyło mnie pozytywnie - żadnego przesolenia, wszystko świeże i dobrze skomponowane smakowo. Cieszyńskie stryki bardzo dobre, a w akompaniamencie grillowanej piersi z kurczaka i sosu kurkowego bardzo smakują. Nie podobał mi się jednak ogródek letni, bardziej jak barze piwnym niż restauracji. Był gorący dzień, w środku klimatyzacja nie dawała rady, więc pozostaliśmy na zewnątrz. Ale ogródek bez wystroju i smaku, do wypicia piwa ok., ale do standarów przyjemnych ogródków restauracyjnych to mu brakuje. Jedzenie jednak wyśmienite

Dziękujemy, 1982dawidr
Zrecenzowano 4 lipca 2019

uwielbiam beze, salatke z kozim serem, burgera, pierogi-wszystko co oferuja jest przepyszne i ladnie podane. Niestety nie jestem zadowolona z obslugi-pracuja jakby za kare, nie spiesza sie z zebraniem zamowienia, malo sie usmiechaja. To wazny element restauracji wiec warto sie nad tym zastanowic. Jedzonko na szczescie 1 klasa!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ewa W

Restauracja Kamienica Konczakowskich — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region
Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kamienica Konczakowskich? Podziel się wrażeniami!