“Fantastyczny żurek”

Restauracja Korbasowy Dwór
Nr 2 wśród 54 Restauracje (Cieszyn)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Fantastyczny Żurek, chyba jeden z lepszych w regionie. Nie za gęsty nie za rzadki bez niepotrzebnych składników wystarczająco kwaśny , właściwa temperatura. Dania główne pominę gdyż nie zachwyciły mnie zbytnio ale to może moja opinia na dodatek subiektywna. Idąc za sugestią przemiłej pani która nas obsługiwała Desery przyniosła zaproponowane przez siebie. Bomba kaloryczna ale były fantastyczne -zamieszczam zdjęcie.

Dziękujemy, zenonb2015

Jedzenie dobre, ale sposób podanie oceniam na 2. Obsługa fatalna. Pani która nas obsługiwała była tak niemiła że miałam ochotę wyjść. Na każde pytanie odpowiadała burknieciem z obrazona mina. Nie zapytano nas o napoje, dopiero przy odbieranie zamówienia. Czuliśmy się jak intruzi. Pani była brunetka ze związanymi włosami. Byliśmy w restauracji 08.09 około godziny 16.

Dziękujemy, Dominikaczechy
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsza knajpka w okolicy. Jedzenie fantastyczne, bywamy tam od kilku lat i nigdy się nie rozczarowaliśmy. Menu naprawdę ciekawe. Bardzo profesjonalna i miła obsługa.

Dziękujemy, klaudynakas
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Byłam na weselu w tej restauracji. Obsługa miła i profesjonalna, restauracja ładna, czysta, ogródek zadbany. Jedzenie bardzo dobre, ciekawie podane. Ogólna ocena bardzo dobra.

1  Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Super restauracja! Przepyszne dania, ładnie podane. Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani. Poza tym obsługą rewelacyjna. Obsłużono nas mimo tego, że zjawilismy się po zamknięciu kuchni. Zostali dla nas po godzinach. Dziękujemy !

Dziękujemy, Ewa R

Restauracja Korbasowy Dwór — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Restauracja Korbasowy Dwór? Podziel się wrażeniami!