Zrecenzowano: 4 września 2019

Zalety: Hotel zlokalizowany w bocznej uliczce prowadzącej do Rynku, więc jesteśmy w samym centrum starówki cieszyńskiej, miła obsługa, niska cena
Wady: w zasadzie cała reszta - głośno, niski komfort pokoi, brudno.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel pobiera całkowitą kwotę zapłaty za odwołanie rezerwacji. Owszem jest informacja o ofercie bezzwrotnej, ale na samym dole, pod wszystkimi innymi, zachwalającymi, że zapłacić można bez karty kredytowej, dopiero podczas przyjazdu itd. Dla kogoś, kto na co dzień nie rezerwuje hoteli, taka informacja po prostu umyka, a podczas odwoływania rezerwacji nigdzie nie pojawia się informacja o tym, że przepada cała kwota. Wówczas nie odwoływałbym jej, mimo mankamentów, jakie zauważyłem po rezerwacji, czytając opinie. To po prostu robienie z klientów frajerów. Jestem frajerem, który przejechał się na kilkuset złotych.

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 11 września 2018

Hotel ulokowany w kamienicy przy cieszyńskim Rynku. Nocowałem w bardzo przestronnym i wygodnym apartamencie, wyposażonym w tv, łazienkę oraz czajnik bezprzewodowy z zestawem herbat, a także kosmetyki. Niestety wi-fi działa bardzo słabo. Bardzo sprawna obsługa. Śniadanie dosyć skromne. Przed hotelem znajduje się jedno, wydzielone płatne miejsce do parkowania.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Tadeusz R
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Obiekt położony rewelacyjnie! I to niewątpliwie największy jego plus. Brak rezydenta w hotelu w późnych godzinach wieczornych i nocnych. Nie ma nikogo. Przed przyjazdem trzeba powiadomić, inaczej pocałujemy klamkę. Mimo że obsługa hotelu stara się, to jednak widać, że obiekt jest poważnie niedofinansowany. Dziurawe prześcieradła, niezbyt przyjemny zapach w pokojach, zaniedbane brodziki pryszniców (zajmowaliśmy 2 pokoje), odpadające wieszaczki w łazience, brak pokrywy sedesu w jednym z pokojów - sporo by wymieniać. Na krótki pobyt może i ten "hotel" się nadaje, jednak podczas tygodniowego pobytu można znaleźć sporo niedoróbek i niedociągnięć. Na plus – można wykupić śniadania (20 zł/dzień) w formie szwedzkiego stołu. Minus – śniadania dzień w dzień są takie same (parówki, jajecznica, miks wędlin i żółtego sera, pieczywo, wrzątek do kawy lub herbaty, sosy, dżemy, masło). Podkreślam jednak świetne położenie obiektu – ok. 100 m od malowniczego rynku cieszyńskiego, przy którym znajdziemy kilka ciekawych knajp i barów. Generalnie Cieszyn bardzo na plus. Hotel "Cieszyński", mimo położenia, jeszcze jakiś czas będzie chyba tylko co najwyżej hostelem.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano: 22 czerwca 2018

Proszę się nie przestraszyć, powiedziała miła skądinąd Pani z obsługi. I rzeczywiście, dalej było tylko gorzej. Spędziliśmy w hotelu noc z 19/20 czerwca i nie powtórzymy już tego eksperymentu. Mieliśmy zarezerwowane dwa pokoje, w tym jeden dla osoby z małym dzieckiem. Osoba z małym dzieckiem musiała wspinać się z bagażem i dwuletnim dzieckiem po całkowicie zrujnowanych schodach, pokoik niebywale ciasny.Przejście przez podwórko totalnie zrujnowane, przygotowane do remontu, ale trudno je sforsować, zwłaszcza w sandałach czy eleganckich pantoflach. Nasz pokój był dawno nie odwiedzany ani nie wietrzony, zapach pleśni bijący z pościeli, zepsuty rezerwuar, złamana deska sedesowa, prysznic, który spadał. Ucieszyliśmy się na widok herbaty i filiżanek, niestety nie bylo czajnika, a obsluga od 16.00 nieobecna.Nie było też lodówki, co wydaje się już obecnie standardem. Poza nami chyba nie było w hotelu wielu gości, było ciemno, cicho, zatem nie można się tłumaczyć nadmiarem pracy. Śniadanie - dodatkowo płatne - bez szału. Chcę podkreslic, że hotel ma trzy gwiazdki. Nie wiem kto decydował o ich przyznaniu, nie zasługuje nawet na dwie. Obsługa uprzejma. Widzę jeszcze dwie zalety - położenie blisko Rynku i cisza. Byc może sytuacja była spowodowana przygotowaniami do remontu, ale wtedy należało uprzedzić gości, a przede wszystkim znacznie obniżyć cenę. Poza tym, jak wynika z innych zamieszczonych tu recenzji, ta sytuacja trwa od lat: zrujnowane podwórko, nieczynna restauracja, niesprzątane, nieużywane pokoje.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Bella C