Najniższe ceny za pobyt
Expedia.com52 USD
StayForLong64 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 27 grudnia 2020

Dziękuję za profesjonalne podejście w trudnym czasie. Obecnie zrozumiałem dlaczego firma Orbis pozbyła się części hoteli, pozostawiając tylko te, w których zawsze są goście; ukłon w stronę obecnego operatora - życzę rozwoju z sukcesem.

Termin pobytu: grudzień 2020
Dziękujemy, salamonskip
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure Cieszyn, General Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 28 grudnia 2020

Szanowny Gościu,

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii na temat naszego hotelu. Jest nam bardzo miło i cieszymy się, że doceniają Państwo zaangażowanie naszego zespołu.
Mamy ogromną nadzieję gościć Państwa ponownie.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 31 lipca 2020

Hotel atrakcyjny cenowo, w cichej okolicy. Czysty. Wyposażenie jest stare ale nowy właściciel stopniowo modernizuje wnętrza. Obsługa w szczególności na recepcji rewelacyjna, od razu czujesz, że jesteś traktowany jak gośc a nie jak klient. Śniadania w porządku, restauracja również.

Dziękujemy, N4152PFmicha_m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mercure Cieszyn, General Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2020

Szanowny Gościu,

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat naszego hotelu. Bardzo cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług oraz obsługi, a przede wszystkim, że zmiany, które wprowadzamy są widoczne dla naszych Gości.

Mamy nadzieję gościć Państwa ponownie. Zapraszamy.

pozdrawiam,

Zrecenzowano: 9 marca 2020

Bardzo miła obsługa i cena bardzo przystępna. Polecam kuchnię hotelową.
Dobrze zlokalizowany hotel blisko granicy i blisko centrum Cieszyna oferującego wiele atrakcji. Klimatyczna starówka zamek piastowski. Polecam.

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, pawelzurawski2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 12 marca 2020

Szanowny Panie Pawle,

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się z nami opinią na temat naszego hotelu. Jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony z naszych usług. Mamy nadzieję gościć Pana ponownie!

Zapraszamy!

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 19 lutego 2020

Udany pobyt- już kolejny. Podziękowania dla Pań z recepcji, które zawsze się starają, aby klient czuł się jak w domu [ zwłaszcza Pani Ewa ] . Pokój czysty i wygodny. Śniadania b.dobre, choć trochę za drogie [ 45 pln/os to sporo, jak za śniadanie] . Mam nadzieję, że hotel nie będzie cały czas podnosił cen, jak to się dzieje ostatnimi miesiącami. Stali klienci mogą się trochę zniechęcić, widząc coś takiego. Dobra rada- myślę iż większy personel w restauracji pomógłby przyspieszyć obsługę ( zwłaszcza w weekend ). Poza tym, jak zawsze - POLECAM HOTEL.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, m_misiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 24 lutego 2020

Szanowni Goście,

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza na temat pobytu w naszym hotelu. Bardzo cieszymy się, ze są Państwo zadowoleni z naszych usług. Przekażę oczywiście szczególne podziękowania dla obsługi recepcji.

Dziękujemy również za informację zwrotną dotyczącą restauracji, pracujemy już nad tym, aby podnieść jakość naszych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

pozdrawiam,

Zrecenzowano: 21 stycznia 2020

Hotel wygląda jak odświeżony obiekt robotniczy.
Jakość obrazu TV w pokoju z lat 90 podczas śnieżycy.
Personel pomocny. Największym plusem czystość obiektu, zarówno w restauracji jak i w pokojach.
Restauracja z ciekawą kartą jednak dania jakby odgrzewane.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, szotrab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 10 lutego 2020

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat pobytu w naszym hotelu. W ramach Mercure staramy się stale podnosić jakość naszych usług, dlatego takie opinie są dla nas bardzo ważne. Już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelowac problem, a Pański kolejny pobyt była bardziej udany.

Z wyrazami szacunku,