Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Expedia.com58 USD
Booking.com58 USD
Priceline58 USD
eDreams58 USD
Agoda.com58 USD
Travelocity58 USD
Wyświetl wszystkie 16 ofert
Zrecenzowano: 19 lutego 2020

Udany pobyt- już kolejny. Podziękowania dla Pań z recepcji, które zawsze się starają, aby klient czuł się jak w domu [ zwłaszcza Pani Ewa ] . Pokój czysty i wygodny. Śniadania b.dobre, choć trochę za drogie [ 45 pln/os to sporo, jak za śniadanie] . Mam nadzieję, że hotel nie będzie cały czas podnosił cen, jak to się dzieje ostatnimi miesiącami. Stali klienci mogą się trochę zniechęcić, widząc coś takiego. Dobra rada- myślę iż większy personel w restauracji pomógłby przyspieszyć obsługę ( zwłaszcza w weekend ). Poza tym, jak zawsze - POLECAM HOTEL.

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, m_misiewicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 24 lutego 2020

Szanowni Goście,

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza na temat pobytu w naszym hotelu. Bardzo cieszymy się, ze są Państwo zadowoleni z naszych usług. Przekażę oczywiście szczególne podziękowania dla obsługi recepcji.

Dziękujemy również za informację zwrotną dotyczącą restauracji, pracujemy już nad tym, aby podnieść jakość naszych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

pozdrawiam,
Mercure Cieszyn

Zrecenzowano: 21 stycznia 2020

Hotel wygląda jak odświeżony obiekt robotniczy.
Jakość obrazu TV w pokoju z lat 90 podczas śnieżycy.
Personel pomocny. Największym plusem czystość obiektu, zarówno w restauracji jak i w pokojach.
Restauracja z ciekawą kartą jednak dania jakby odgrzewane.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, szotrab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 10 lutego 2020

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat pobytu w naszym hotelu. W ramach Mercure staramy się stale podnosić jakość naszych usług, dlatego takie opinie są dla nas bardzo ważne. Już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelowac problem, a Pański kolejny pobyt była bardziej udany.

Z wyrazami szacunku,

Zrecenzowano: 18 stycznia 2020

Jak zawsze miło i profesjonalnie . Wszystko przygotowane zgodnie z moim życzeniem. Super zimowa herbatka w restauracji. W pokojach mogły by być większe kubki do herbaty. Szkoda że nie ma lokalnego piwa , jak było kiedyś

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, GoPlaces67029534289

Szanowny Gościu,

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii na temat naszego hotelu.
Bardzo cieszymy się,że są Państwo zadowoleni z pobytu. Uprzejmie informujemy, że lokalne piwo jest dostępne w naszej karcie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

pozdrawiam,

Zrecenzowano: 11 grudnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd, czyste pokoje, miła obsługa,restauracja ,możliwość skorzystania z sauny, sala konferencyjna, winda,pokoje wyciszone jak najbardziej polecam ten hotel, niedaleko granica

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, markana102
Zrecenzowano: 29 listopada 2019

Hotel ma już swoje lata, ale niczego w nim nie brakuje. Duży parking. Miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie, zarówno śniadania jak i dania w restauracji hotelowej. Bardzo dobra lokalizacja do wypadów za miasto.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Agnieszka M