Najniższe ceny za pobyt
Booking.com52 USD
Priceline52 USD
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 21 stycznia 2020

Hotel wygląda jak odświeżony obiekt robotniczy.
Jakość obrazu TV w pokoju z lat 90 podczas śnieżycy.
Personel pomocny. Największym plusem czystość obiektu, zarówno w restauracji jak i w pokojach.
Restauracja z ciekawą kartą jednak dania jakby odgrzewane.

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, szotrab
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 10 lutego 2020

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią na temat pobytu w naszym hotelu. W ramach Mercure staramy się stale podnosić jakość naszych usług, dlatego takie opinie są dla nas bardzo ważne. Już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelowac problem, a Pański kolejny pobyt była bardziej udany.

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Węgrzyn-Chwiłkowska
Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 18 stycznia 2020

Jak zawsze miło i profesjonalnie . Wszystko przygotowane zgodnie z moim życzeniem. Super zimowa herbatka w restauracji. W pokojach mogły by być większe kubki do herbaty. Szkoda że nie ma lokalnego piwa , jak było kiedyś

Termin pobytu: styczeń 2020
Dziękujemy, GoPlaces67029534289

Szanowny Gościu,

Serdecznie dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii na temat naszego hotelu.
Bardzo cieszymy się,że są Państwo zadowoleni z pobytu. Uprzejmie informujemy, że lokalne piwo jest dostępne w naszej karcie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie.

pozdrawiam,
Agnieszka Węgrzyn-Chwiłkowska
Zastępca Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 11 grudnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd, czyste pokoje, miła obsługa,restauracja ,możliwość skorzystania z sauny, sala konferencyjna, winda,pokoje wyciszone jak najbardziej polecam ten hotel, niedaleko granica

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, markana102
Zrecenzowano: 29 listopada 2019

Hotel ma już swoje lata, ale niczego w nim nie brakuje. Duży parking. Miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie, zarówno śniadania jak i dania w restauracji hotelowej. Bardzo dobra lokalizacja do wypadów za miasto.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 17 października 2019

Fajny hotelik położony w cichym miejscu na skraju miasta. Personel bardzo uprzejmy. Czysto schludnie, tak w sam raz. Śniadania dobre. Soki do śniadania "nie chrzczone" jak się to zdarza w dużo miejscach.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Filatelista
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 22 października 2019

Serdecznie dziękujemy za ocenę, jest nam niezmiernie miło czytać tak dobre opinie. Zapraszamy ponownie.