Najniższe ceny za pobyt
Travelocity
Orbitz.com
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 11 grudnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd, czyste pokoje, miła obsługa,restauracja ,możliwość skorzystania z sauny, sala konferencyjna, winda,pokoje wyciszone jak najbardziej polecam ten hotel, niedaleko granica

Termin pobytu: listopad 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, markana102
Zrecenzowano: 29 listopada 2019

Hotel ma już swoje lata, ale niczego w nim nie brakuje. Duży parking. Miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie, zarówno śniadania jak i dania w restauracji hotelowej. Bardzo dobra lokalizacja do wypadów za miasto.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano: 17 października 2019

Fajny hotelik położony w cichym miejscu na skraju miasta. Personel bardzo uprzejmy. Czysto schludnie, tak w sam raz. Śniadania dobre. Soki do śniadania "nie chrzczone" jak się to zdarza w dużo miejscach.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Filatelista
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 22 października 2019

Serdecznie dziękujemy za ocenę, jest nam niezmiernie miło czytać tak dobre opinie. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo mi się spodobał, kameralnie, czysto, miło. Jak będę jechał w tamte strony na 100% znów skorzystam. Polecam w podróżach biznesowych jak też rodzinnych. Miła i pomocna obsługa. Bezproblemowo, polecam

Dziękujemy, MarTom1981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 19 września 2019

Szanowny Panie,
serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Jest nam niezwykle milo jeśli nasi goście są zadowoleni. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel położony w zacisznym miejscu .Obsługa recepcji na bardzo wysokim poziomie,spełniała nasze dodatkowe życzenia związane z wyposażeniem w sposób godny polecenia.Pokój czysty,wyposażony w podstawowe niezbędne przybory.Obsługa pokoi również spełniła oczekiwania na wysokim poziomie.Śniadanie było smaczne, ze sporą ilością potraw do wyboru.Załoga wydaje się być bardzo dużym plusem tego hotelu, takie mamy odczucie.

Dziękujemy, 648henrykp