Zrecenzowano: 7 lutego 2019

Hotel przekształcony z orbisowskiego na Mercure, stąd wrażenie jakiegoś wspomnienia z lat mojej młodości. Mieliśmy pokoje rodzinne, połączone drzwiami, czysto, wszystko na miejscu. Obsługa wyśmienita, śniadanko rewelacyjne. Polecam.

Dziękujemy, Wojciech C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, ., Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Szanowny Panie Wojciechu,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spędził Pan z nami miło czas.
Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie, nasuwające się podczas stania pod hotelem to "PRL-owski zabytek". Jest to dość trafne określenie, gdyż sam budynek pochodzi z tego okresu i nie całkowicie go wyremontowano. Obsługa okazała się miła oraz kompetentna. Pokoje nieco mnie rozczarowały, gdyż wnętrze recepcji okazało się w odróżnieniu od nich dość nowoczesne. W umeblowania dominowała stara dobra sklejka. Zarówno kolacja, jak i śniadanie na długo pozostanie w mojej pamięci. Niesmowicie szeroki wybór dań oraz potraw na ciepło do śniadania naprawdę umilił monotonny pobyt. Gorąco polecam mimo niedokońca ciekawych pokoji.

1  Dziękujemy, KulaaaK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: halnymercure, ., Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

Drogi Gościu,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się z nami swoją opinią po pobycie w Mercure Cieszyn.
Przykro nam, ze nasze pokoje nie spełniły Twoich oczekiwań ale cieszymy się, że udało nam się pozytywnie Cię zaskoczyć i umilić pobyt poprzez naszą wspaniałą kuchnie i oczywiście niezawodny personel :-)
Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie.

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedawno miałam przyjemność nocować w hotelu Mercure w Cieszynie. Restauracją byłam bardzo zadowolona. Zamówiłam smażonego camemberta z sosem żórawinowym, frytkami i sałatką z sosem vinegret. Nie spodziewałam się że zastanę takie pyszne jedzenie. Nie komponowało się ono dobrze z pokojem jaki dostałam. Łazienka była podniszczona, a drzwi do niej jeszcze gorsze, reszta pokoju była normalna. Śniadanie także było przepyszne. Obsługa hotelu miła i przyjaźnie nastawiona.

1  Dziękujemy, Suszaczek

Drogi Gościu,

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że nasz personel i kuchnia sprawiły, że bedziesz miał miłe wspomnienia z pobytu w Mercure Cieszyn. Mam nadzieję, że przyczyni się to, do Twojej kolejnej wizyty w naszym hotelu.
Przykro mi, że pokoje nie spełniły Twoich oczekiwań. Cały czas udoskonalamy się dla naszych Gosci. Mam nadzieję że następnym razem będziesz w pełni zodowolony.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 25 stycznia 2019

Super lokalizacja obiektu, miła i profesjonalna obsługa, blisko do Czech, rzut beretem do Wisły i Ustronia gdzie można fajnie pośmigać na nartach. Hotel położony na obrzeżach Cieszyna do centrum można dojechać taxi lub poświęcić 25 minut na spacer. Samo miasto przepiękne i klimatyczne. Standard hotelu całkiem przyzwoity, widać już powoli zmiany na plus (nowe okna w restauracji - w końcu przy śniadaniu można podziwiać piękne widoki, a nie żaluzje), bardzo fajny indywidualnie skomponowany pokój sportowy z orbitrekiem i bardzo wygodnym łóżkiem. W restauracji przepyszne dania polecam wspaniały stek z polędwicy wołowej — bajka! Karta menu bardzo różnorodna — każdy znajdzie coś dla siebie. Śniadania podawane w formie bufetu spory wybór dań zimnych i gorących, na życzenie wspaniałe omlety i świeżutkie jaja sadzone na boczku. Podsumowując rewelacyjny stosunek ceny co do jakości, a na stok narciarski tylko 20 minut i do tego wieczorem w cenie można sobie saunę zarezerwować.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, przemyslawd2014
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Hotel był przerywnikiem w podróży.Przyjechaliśmy wieczorem - drink powitalny, kolacja restauracji.Wszystko w porządku. Miła obsługa.Śniadanie duży wybór różnych produktów. Dla każdego coś się znajdzie dobrego

Termin pobytu: styczeń 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, piotrj987