Najniższe ceny za pobyt
Wyświetl wszystkie 15 ofert
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2012

Termin pobytu: czerwiec 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILONA P, General Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 30 października 2012

Zrecenzowano: 15 maja 2012

Termin pobytu: maj 2012
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILONA P, General Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 30 maja 2012

Zrecenzowano: 11 maja 2012

Termin pobytu: kwiecień 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi

Zrecenzowano: 1 lipca 2010

Termin pobytu: luty 2010
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel M, General Manager, Mercure CieszynOdpowiedź udzielona 26 października 2016