Liburnia Hotel
39 USD
  • Restauracja
57 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
3 Bros Hostel(Cieszyn)(Świetna cena!)
  • Śniadanie w cenie
Ofka(Cieszyn)
Hotel Gambit(Cieszyn)
  • Restauracja
Zrecenzowano 10 lutego 2017

Bardzo polecam ten hotel. Byłam z córka podczas zabiegu w klinice w Czeskim Cieszynie i jestem bardzo zadowolona z pobytu. Podczas pierwszego pobytu w pazdzierniku wziełysmy dwójke; teraz dostałysmy pokój dla osób niepelnosprawnych, który tym sie charakteryzuje, ze za te sama cene mamy dwa oddzielne pokoje ze wspólna łazienka. Jest to bardzo wazne w przypadku gdy jedna osoba chrapie, a trzeba sie wyspac. Pokoje spore, czyste, nowoczesne. Poniewaz to był pokój dla osoby niepełnosprawnej prysznic nie był w kabinie, ale we wnece. W innych pokojach sa kabiny naturalnie. świeże reczniki, mydło i płyn pod prysznic, sniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Naprawde całkiem smaczne produkty, moze nie tak róznorodne, ale w sumie dla kazdego...wedlina, sery, doskonały pasztet i doskonały serek biały z dodatkami, tosty, owoce. Na zyczenie dostałysmy do pokoju czajnik i suszarkę, pokój został sprzatniety po pierwszej nocy, wymienione reczxniki. Pracownicy bardo mili i zyczliwi. Pani menadzer, za pewne zniszczenie naszych butów, oferowala nam 1 noc gratis. W hotelu jet restauracja i mała siłownia. Sa niedogodnosci, niestety....grzejnik, zeby był właczony i grzał, cała noc szumiał; odobnie wentylator, który znajdował się na scianie obok pokoju-to akurat wychwyci tylko drazliwe ucho i moja córka spała w zatyczkach. Mi to nie przeszkadzało i spałam jak suseł w miłej poscieli. Naprawde sporą niedogodnoscią i rzecza która uprzykrzała pobyt był niemiły zapach jakby stechlizny, z łazienki. Trzeba zamykac drzwi. To jedyna niedogodnosc. Spotkałam sie z tym w innych hotelach w Cieszynie. Acha ten pokój dla niepełnosprawnych i 2 kolejne maja wyjscie na wielki taras z krzesełkami i stolikami. No nie w zimie, kiedy tam byłysmy. Tak ogólnie....POLECAM. Tak jak i tamtejsza pizzerie!!

Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Ewa N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Kierownik, Liburnia HotelOdpowiedź udzielona 16 lutego 2017

Szanowna Pani Ewo,
przede wszystkim bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za czas poświęcony na dodanie tak wyczerpującej opinii na temat pobytu. Jest nam niezmiernie miło, że doceniła Pani starania naszego zespołu, w celu zapewnienia odwiedzającym nas Gościom miłej atmosfery i komfortowych warunków. Zgłoszone przez Panią niedogodności zostały przekazane do odpowiednich działów i usunięte. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie odwiedzi Pani nasz hotel.
Serdecznie zapraszamy!
Kierownik Hotelu Joanna Pabich wraz z zespołem

Zrecenzowano 30 grudnia 2016

Całkiem przyjemy i wygodny hotel, którego gmach sąsiaduje z marketem LM. Wjazd przez parking marketu. Nie oferuje luksusu i pięknego wystroju, lecz wygodny nocleg w czystym pokoju.

W hotelu znajduje się dobra restauracja.

Plusy:
Darmowy parking.
Niedaleko - 10 minut spaceru - od centrum.
Miła obsługa.
Siłownia w cenie.

Minusy:
Śniadanie dobre ale mało urozmaicone.
Brak suszarki w łazience.
Brak lodówki i sejfu w pokoju.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, pabian3k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Dyrektor generalny, Liburnia HotelOdpowiedź udzielona 4 stycznia 2017

Szanowny Panie,
dziękuję za dodanie opinii oraz uwagi dotyczące pobytu w naszym hotelu.
Dziękujemy za miłe słowa na temat obsługi, obiektu, lokalizacji i restauracji.

Równocześnie uprzejmie informuję, iż sejf oraz lodówkę posiadamy
w pokoju dwuosobowym o podwyższonym standardzie – Apartamencie De Lux. Natomiast suszarki można wypożyczyć w recepcji.

Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie. Z pozdrowieniami Zofia Wszołek dyrektor hotelu

Zrecenzowano 13 listopada 2016

Miły, przytulny hotel. Położony blisko dworca i czeskiego Cieszyna. Pokoje małe, lecz bardzo przytulne z tarasem i klimatyzacją. Miła obsługa pokojowa i w recepcji. Czysto. Śniadanka bufetowe, smaczne.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, bozek333
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Dyrektor generalny, Liburnia HotelOdpowiedź udzielona 28 listopada 2016

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, ze pobyt okazał się udany.
Mam nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie. Serdecznie zapraszam. Zofia Wszołek dyrektor hotelu

Zrecenzowano 6 listopada 2016

Czysty, przytulny hotel zlokalizowany niedaleko dworca. Niedaleko do głównych atrakcji miasta oraz Czeskiego Cieszyna. Obsługa uprzejma, pokoje czyste, chociaż niewielkie, ale pewnie to kwestia pokoju. Śniadania smaczne w formie bufetu.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Giacomo L

Szanowny Panie Giacomo,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz za pozostawienie opinii. Bardzo się cieszę, że pobyt należał do udanych i mam nadzieję, że do zobaczenia ponownie.
Z pozdrowieniami Zofia Wszołek dyrektor hotelu

Zrecenzowano 26 września 2016

Restauracja jest położona w centrum Cieszyna na terenie kompleksu handlowego (jest osobne wejście i parking). Hotel serwuje smaczne i urozmaicone śniadania. Recepcja czynna całą dobę. Część pokoi ma jeden wspólny, duży taras, co niezbyt korzystnie wpływa na poczucie intymności w pokoju.

Wskazówka dotycząca pokojów: Część pokoi ma jeden wspólny, duży taras, co niezbyt korzystnie wpływa na poczucie intymności w pokoju.
  • Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, smaql
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Dyrektor generalny, Liburnia HotelOdpowiedź udzielona 29 września 2016

Szanowni Państwo,
bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu oraz poświęcony czas na dodanie opinii.
Cieszę się, ze pobyt należał do udanych.
W niedalekiej przyszłości planujemy remont tarasu wraz z wydzieleniem mini tarasów dla każdego z pokoi.
Mam nadzieję, że do zobaczenia ponownie.
Serdecznie zapraszam Zofia Wszołek dyrektor hotelu.