“Smacznie ale już dość drogo”
Winowajcy — recenzja

Winowajcy
Nr 7 wśród 54 Restauracje (Cieszyn)
Zrecenzowano 2 września 2019

Odwiedziłem kilka razy- bardzo sympatyczna restauracyjka ze smacznym jedzeniem i świetnymi winami. Bardzo dobra obsługa!

Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce na lunch lub kolację bez względu na ilość osób. Karta ciekawa, zróżnicowana chociaż krótka, za to zmienia się co jakiś czas, zaglądam tam co 2 - 3 miesiące i zawsze jem coś in
nego, za każdym razem muszę się opanować żeby nie oblizywać talerza. Potrawy doskonale zbilansowane smakiem, tu przychodzi człowiek delektować się połączeniami smaków, oczekuje że deser powali go na kolana i będzie go długo trzymał w tej niewygodnej pozycji - jak mawiał klasyk Piotr B. - deser zawsze zachwyca kulinarnie. Na koniec - czasem warto poczekać na stolik a nawet dosiąść się do nieznajomych - bo po chwili są już znajomi. Tu nie spotka się klienta, który potrzebuje przysłowiowego schabowego i frytki. W poniedziałki restauracja nie pracuje, bo kiedyś też muszą odpocząć. Ps. Dowiedziałem się, że działa tu "Klub Dobrego Smaku" i można zamówić obiadki w abonamencie od poniedziałku do piątku. Szkoda że mam tak daleko do Cieszyna. Marek

Dziękujemy, Marek C
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Rewelacyjne miejsce dla ludzi ktorzy preferuja smacznie zjesc z produktów wysokiej jakosci. Wszystko świerze, przygotowane ma miejscu, a przedewszystkim czuć pasję na talerzu. POLECAM W 100%

1  Dziękujemy, Małgorzata D
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Fenomenalne jedzenie, wszystko świeżo przyrządzone z najwyższej jakości produktów. Miła obsługa, niebanalny klimat, pyszne wino.

Dziękujemy, ewelina k
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Poszukujesz,odkrywasz, odnajdujesz prosta A zarazem jakże tajemnicza oddając na nowo smaki o których tak naprawdę zapomnieliśmy.
Jakość prawdziwych czystych smaków znajdziesz podążając mała uliczka wyłożona brukiem w Restauracji witajaca Ciebie harmonia dobranych win do potraw które przenoszą Ciebie tam gdzie sam zapragniesz.

Katarzyna Szweblik.

Dziękujemy, Katarzyna S

Winowajcy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Winowajcy? Podziel się wrażeniami!