Cieszyn

“Po prostu pysznie!!!”
Legendarne Burgery — recenzja

Legendarne Burgery
Nr 24 wśród 55 Restauracje (Cieszyn)
Opis: Zapraszamy na Arenę Smaków, w której wystąpią Legendarne Burgery ze 100% wołowiny. Masę wrażeń dostarczą Bracia Balcar, którzy grillują potrawy na miejscu w Foodtruck-u. Wybierz swojego faworyta z menu do walki i nie pozwól, by odszedł w zapomnienie.
Zrecenzowano 2 września 2019

Dla mnie odkrycie roku w Cieszynie. Bywam w Cieszynie kilka razy do roku. Odwiedziłem już chyba wszystkie restauracje, ale to miejsce odkryłem dopiero w czerwcu tego roku. Z lekką dozą niepewności podszedłem do tego foodtrucka, ponieważ nie przepadam za tego typu miejscami. Kupiłem burgera i... zaskoczenie - mięso kruche, przepyszne, panowie z obsługi super mili, podają posiłek w rękawiczce,a ceny bardzo korzystne! POLECAM !!!

Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burger na świecie, te burger są na prawdę pyszne. Bardzo bardzo polecam tą kuchnię. Wizyta w Cieszynie bez Legendarnego Burgera to stracony czas.

1  Dziękujemy, DawidSwiniarski
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Może obejście nie jest jakieś wysmakowane, ale Burgery naprawdę zacne.
Buła pięknie podsmażona, kotlet nie za suchy, super dodatki ( oscypek, bekon)
Wyluzowana obsługa.
Trzymacie poziom Panowie !

2  Dziękujemy, ArkadiuszB17
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wiele burgerow w życiu już jadłem ale te burgery są naprawdę legendarne! Świetna obsługa, luźna atmosfera i do tego niepowtarzalny smak. W burgerze spory soczysty kawał wołowiny, świetne sosy które podkreślaja smak wołowiny. Bułka z zewnątrz chrupiąca w środku puszysta do tego świeże warzywa i ciągnący się ser... Czego można chcieć więcej? Z pewnością będę tam częstym gościem!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, konrad w
Zrecenzowano 28 maja 2018

Nie przepadam za burgerami, ale za namową syna skosztowałam i faktycznie pyszny kawał wołowinki, mega dodatki, chłopaki robią kawał dobrej roboty. Brakuje tylko zadaszenia w razie deszczu;-))

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Wiola K

Legendarne Burgery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Legendarne Burgery? Podziel się wrażeniami!