Cieszyn

“Po drodze , przy drodze ale nawet jak z drugiej strony warto zawrócić ......”
Pyszna Stajenka — recenzja

Pyszna Stajenka
Nr 12 wśród 55 Restauracje (Cieszyn)
Zrecenzowano 13 września 2019

Po prostu niezwykle miło ,smacznie i sympatycznie .
Każdy chce aby tak wyglądały restauracje do których "wpadamy" po drodze ….. i nagle nigdzie się nie spieszymy ……
Polecam

Dziękujemy, 387jerzyn

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wszystko pyszne i duże porcje. Mięso z pieczeni po prostu rozplywa się w ustach. Kluski śląskie niebo w gębie. Zupy przepyszne. Placki ziemniaczane obłędne. Atmosfera w lokalu bardzo dobra. Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta pomimo dużej ilości gości. Otoczenie lokalu super jest kącik dla dzieci a z tyłu budynku można zobaczyć wspaniałe., zadbane koniki. Polecam. Pycha

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prosto z trasy i nic o nich nie wiedzieliśmy ... jednak dowiedzieliśmy się, że: ceny są wysokie, porcje średnie, obsługa sprawna acz zagubiona. Teraz konkrety ...
Miejsca w sobotę w okolicach 16 było dużo. Szybko podeszła kelnerka i od razu odebrała zamówienie na napoje. Za 2 minuty podeszła kolejna i też chciała przyjąć to samo zamówienie.
Kto czytał moje komentarze ten wie, że jest kilka dań testujących, m. in. placek po zbójnicku. Placek tarty na grubo i smażony, chrupiący ale zabrakło w nim wsadu. Doliczyliśmy się czterech niewielkich kawałeczków mięsa, a cena jak za kilogram bo 30 zł. Smak nie powalał bo mięso trochę twarde.
Schabowy z kością w cenie 30 zł ale kość bardzo niewielka dodatkowo całość kotleta też nie była duża. Niestety zabrakło ziemniaków z boczkiem a były ziemniaki w całości. To miał być schabowy z kapustą a kapusty też śladowe ilości. Schabowego ciężko zepsuć ale ogólne wrażenie jest na 3 bo: cena, ilość. Od karczmy przy trasie oczekuje się większych porcji. Jeżeli w tej cenie porcja byłaby niewiele większa to spokojnie można byłoby dać 4 gwiazdki bo na 5 to nie ma szans smakowych.
Wygląd fajny, przyjemnie.

Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny lokal,piękny wystrój.Sympatyczne i uśmiechnięte kelnerki. Smaczne jedzonko, pięknie podane. Czego chcieć więcej?
Polecam zupę kartoflanka oraz pierogi z wątróbką i kaszą gryczaną.
Warto wstąpić.

Dziękujemy, Beatek_0482
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Smacznie przygotowane jedzenie, ale niestety drogie i bardzo małe porcje. Restauracja dąży do szybkiego zarobku , a to na dłuższą metę nie przejdzie. Na pewno już nie wstąpię.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bartek480

Pyszna Stajenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region

Byłeś(-aś) w Pyszna Stajenka? Podziel się wrażeniami!