“Lekki zawód”
Kanapki — recenzja

Kanapki
Nr 8 wśród 54 Restauracje (Cieszyn)
Zrecenzowano 2 września 2019

Chwalone przez wielu miejsce, jednak kanapki okazało się mało świeże i bardzo średnie w smaku. Przykro mi, ale nie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Tomasz J

Zrecenzowano 4 lipca 2019

Polecam ze śledziem, salatka i pasta jajeczna-to moje ulubione. Mile panie, ceny niskie, miejsce, zeby zjesc od razu przy stoliku. Polecam!

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zwiedzając rynek zauważyłem napis na Banerze kanapki Myślę sobie co to może być, zaglądam przez szybę kolejka ludzi, część ludzi Zajada się kanapkami, pomyślałem też wejdę i zobaczę co oferują. I widzę menu kanapki z rybą, ze śledziem makrelą Pasta jajeczna i Wiosenna. Wziąłem ze śledziem wg mnie najlepsza i z pastą z makreli niecałe 2 zł za kanapka którą ktoś przygotowywał z rybą z majonezem idealnie przyprawione jest to na pewno lepsza alternatywa niż jakiś Fast-Food zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, JakubKula
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Kanapki ze śledziem rewelacja. Świeże pieczywo, jajko z majonezem, śledzik z cebulką. Pyszne i w rozsądnej cenie. Nic dodać, nic ująć.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, nanatetama
Zrecenzowano 8 listopada 2018

Rewelacyjne kanapki o niepowtarzalnym smaku. takich nie ma nigdzie. Podróbki smakują inaczej. Koniecznie należy spróbować tych z PSS Społem

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Malgorzata P

Kanapki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region
Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kanapki? Podziel się wrażeniami!