Cieszyn

“Pyszne jedzenie i milanobsluga”

Restauracja Głęboki Talerz
Nr 6 wśród 55 Restauracje (Cieszyn)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie. Bardzo smaczne jedzenie, duże porcje i bardzo miła obsługa. Polecam PS. Majonez domowy i sałata w sloiku przepyszne.

Dziękujemy, PaulusKitikatus

Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Wszystkie dania były bardzo dobre, profesjonalna obsługa i przyjemne miejsce. Zupy jak i drugie dania podane szybko. Rzeczy do zabawy dostępne dla dzieci.

3  Dziękujemy, Paulinn n
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery (nie daliśmy rady zjeść), bardzo miła obsługa! Piwo cieszyńskie - polecam. Można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Dziękujemy, aleksandrax9
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Rodzinnie zaspokoilismy swoj apetyt: 2 doroslych, 3 dzieci. Wszystkim smakowalo a nie nalezymy do najlatwiejszych klientow ;) Polecam miejsce.

Dziękujemy, Mamka1
Zrecenzowano 26 maja 2019

Bardzo sympatyczna i schludna restauracja.Obsługa miła i szybka.Dania bardzo duże i smaczne za niewygórowaną cenę.Byliśmy bardzo zadowoleni i przy najbliższej okazji chcemy tam wrócić :)

1  Dziękujemy, AlinaJ156

Restauracja Głęboki Talerz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region
Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Głęboki Talerz? Podziel się wrażeniami!