“A miało być tak smacznie”

Restauracja Pizzeria LIBURNIA
Nr 11 wśród 54 Restauracje (Cieszyn)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Dostawa, Ogródek, Na wynos

Do restauracji wybraliśmy się z polecenia, konkretnie słysząc, że "koniecznie musicie tam iść". Poszliśmy więc, kawał drogi i niestety wielkie rozczarowanie.

Jedliśmy pizzę (więc nie wypowiadam się na temat innych dań) i niestety była kiepska, sucha, średnio smaczna.

Na plus jedynie, że jak zapytałam o lemionade, to dostałam ją mimo, że nie było jej w karcie. I była to naprawdę smaczna lemoniada.

Dziękujemy, Monika C

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj jako goście hotelowi. Nie ukrywam, że po sprawdzeniu opinii. I wszystko się zgadza! Świetna pizza, podana w dobrym tempie. Do tego kilka regionalnych piw do wyboru. Polecam to miejsce!

Dziękujemy, KamilMiklas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Dyrektor generalny, Restauracja Pizzeria LIBURNIAOdpowiedź udzielona 8 lipca 2019

Panie Kamilu, bardzo się cieszę, że nasza restauracja przypadła Panu do gustu. Dodam, że poza regionalnymi piwami posiadamy również regionalne dania kuchni Śląska Cieszyńskiego. Polecam, są naprawdę pyszne. Pozdrawiam serdecznie Zofia Wszołek dyrektor hotelu

Zrecenzowano 2 maja 2019

Bardzo dobra kuchnia, dbają o formę podania - super! Do tego piwa z lokalnego browaru - czego chcieć więcej? :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magda B

Pani Magdo, bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę jakości serwowanych przez nas dań. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do nas ponownie! Zofia Wszołek

Zrecenzowano 15 marca 2019

Świetna pizza, przemiła obsługa i dobre lokalne piwo. Ceny raczej hotelowe, ale do przejścia. W restauracji fajny klimat - industrialny.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, MLukas32
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelLiburnia, Dyrektor generalny, Restauracja Pizzeria LIBURNIAOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2019

Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę dotyczącą jakości świadczonych przez nas usług. Zapraszam do spróbowania lokalnych dań wraz z cieszyńskim piwem. Naprawdę warto :). Serdecznie pozdrawiam Zofia Wszołek dyrektor Hotelu i Restauracji Liburnia

Zrecenzowano 8 marca 2019

Pizza na razowym cieście - PETARDA !! Co tu dużo pisać, koniecznie trzeba spróbować. Niestety często nie ma ciasta, więc jeśli się wybieracie warto przedzwonić i upewnić się że będzie. Klimat miejsca fajny, obsługa super. Polecam :)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Michał K

Restauracja Pizzeria LIBURNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Cesky Tesin, Moravian-Silesian Region
Cieszyn, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pizzeria LIBURNIA? Podziel się wrażeniami!