Chorzów
Wspaniałe miejsce

Park Śląski jest wspaniałym miejscem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy tutaj ZOO, dwa... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
Rodzinne spacery.

Spacer z rodziną był super. Nawet nie wiemy kiedy minęło kilka godzin. Zaczynaliśmy przy stadionie... Przeczytaj więcej

agat2508

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Położony w mieście kawał parku świetnie nadaje się na wypoczynek. Na terenie parku jest mnóstwo atrakcji, do tego stopnia, że nie starczy jeden dzień by wszystko zobaczyć. Zoo, wesołe miasteczko, możliwość pływania elektrycznymi łóżkami, kolejka krzesełkowa itd... jest co robić i jest ładnie :)

Dziękujemy, Anke94
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Park Śląski to niezwykłe miejsce dające wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zwyczajne spacery wśród zieleni, fontann, kompozycji kwiatowych potrafią naładować akumulatory, by zmagać się z codziennymi obowiązkami. W parku jest wiele miejsc, w których można przysiąść i się odpręzyć Wspaniale, że jest takie iejsce w środku miasta.

Dziękujemy, kammaro
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Z parku korzystamy kilka razy w roku w okresie letnim. Idealne miejsce do wypoczynku. Strefa gdzie nie można wchodzić z pieskami powoduje, że dzieci mogą biegać swobodnie po trawie bo naprawdę dużym terenie. Są leżaczki, można coś zjeść, napić się kawy czy korzystać z pełnej gastronomii. Blisko przecież Zoo czy Legendia więc można śmiało korzystać z dodatkowych atrakcji. Jest możliwość biegania, jazdy na rowerze czy rolkach na super ścieżkach. Polecam na piknik czy każdą formę rekreacji! Warto!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Śląski Park jak News York. Mamy tutaj sport rekreację zoo , park rozrywki sciezki spacerowe, piknikowe miejsca, Gasto strefy . Idealne miejsce. Każdy znajdzie tu ktoś dla siebie. No i chyba w central parku nie ma kolejki a my mamy!!!????
Chociaż wychodząc z niego nie ma szklanych drapaczy chmur, ale za to są oryginalne "kukurydzę" Powiem tak dużo słyszałem pierwszy raz byłem powrócę tu na pewno: rowery, łódka, rolki, spacer, lody rozrywka . Czego szukasz więcej. Bilet do New tor minimum 1800 zł przez Ukraine

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Na ogromnym obszarze jest gdzie odpocząć ,zjeść, pochodzić lub pojeździć na czymkolwiek a w drodze powrotnej przejazd kolejką na czteroosobowej lub gondoli.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, LeszekS56