“Sylwester 2016”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Hotel Gorczowski
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzów
Melbourne, Australia
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 66
8 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 26
“Sylwester 2016”
Zrecenzowano: 5 marca 2017

Sylwestra spędziliśmy w hotelu Gorczowski. Po szczególowej informacji udzielonej nam na miejscu przez panią recepcjonistkę wybraliśmy salę z DJ. Tutaj warto zaznaczyć, że pani w recepcji była pomocna, nie starała się nas pozbyć, poświęciła nam czas, odpowiadała na wszystkie pytania i sama zaproponwała i chętnie oprowadziła nas po salach co pomogło nam podjąć decyzję odnośnie wyboru sali. Menu było trochę skromniejsze w sali z DJ i było tam trochę więcej gości, ale jak się okazało w samego Sylwestra, była to dobra decyzja. Goście byli usadowieni przy długich stołach po bokach sali ze środkiem wolnym dla tańczących par. Mimo że podłoga to nie parkiet – sama sala to sala konferencyjna ze zwykłą wykładziną przemysłową – nie było problemu z tańczeniem. Jedzenie było wystarczające z dowolną ilością kawy i herbaty. Pod koniec wybór w herbatach się zmniejszył i nie było widać aby personel uzupełniał brakujące gatunki herbaty, ale nie wydawało się aby ktokolwiek na to narzekał. Sala skromnie udekorowana, ale przy ściemnionych światłach nie przeszkadzało to. DJ sprawdził się dostarczając dobrą mieszankę muzyki dla wszystkich. Ogólnie była to świetna zabawa. Jedynem zastrzeżeniem jest to, że w zasadzie natężenie głośności było niemalże takie same przez cały czas, co poważnie utrudniało jakąkolwiek rozmowę przy stole w czasie kiedy podano kolację, lub kiedy była przerwa w tańcach. Mimo to, dobrze zorganizowany Sylwester, szybki i skuteczny personel, dobry DJ i muzyka zapewniły świetne przywitanie nowego roku.

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Joseph A
Napisz recenzję

32 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Wyjazd w pojedynkę
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) hoteli
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Do restauracji hotelowej wybraliśmy się w dniu wczorajszym w celu rozeznania (szukamy lokalu na zorganizowanie obiadu weselnego).
Już u progu restauracji przywitał Nas serdecznie kelner Adrian. Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Nie wszędzie spotyka się ludzi, którzy wykonują swój zawód z pasją. Zachowywał się w sposób naturalny i w żaden sposób niewymuszony.

Z ręką na sercu muszę przyznać, że jedzenie jest tam przepyszne!
Zamówiliśmy krem pietruszkowy i marchewkowy - bardzo aromatyczne, nieprzesadzone. Tylko uwaga, porcja bardzo duża ;) Jak dla mnie na dwa razy :)
Jako danie główne zamówiliśmy gęś sous-vide i tradycyjnie roladę z kluskami i kapustą. Krem z pasternaku z nutką wanilii był fenomenalny! Wszystko przerosło moje oczekiwania :)

Na 99% zorganizujemy tutaj obiad weselny. Na 99%, ponieważ mamy jeszcze jeden lokal do obejrzenia. Ale póki co, restauracja w Hotelu Gorczowskim zdetronizowała wszystkie poprzednie na naszej liście.

Polecam!

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Magdalena_slask
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 12
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 16 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel , szczególnie jako miejsce wypadowe podczas wizyty na Slasku. Super położony, niedaleko autostrady . Dobre połączenie z większością miast aglomeracji. Pokoje czyste, przestronne, ładne i ciekawe wnętrze. Super obsługa i bardzo dobre jedzenie!

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, tomek_kub
Kassel, Niemcy
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 73
14 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 29
Zrecenzowano: 19 września 2016

Hotel Gorczowski jest świetnie położony (blisko od zjazdu z autostrady A 4 ,blisko od Katowic ) ,niezbyt duży z własnym parkingiem . Ten nowocześnie urządzony i ciekawie wyposażony obiekt mieści się w odremontowanym ,zabytkowym budynku. . Pokoje przytulne , ładnie i funkcjonalnie urządzone -wszędzie bardzo czysto, schludnie i pachnąco !!! ,ale to w końcu 4* . W hotelu jedliśmy tylko śniadania ,a te były naprawdę super !!! bogaty wybór dobrych wędlin ,serów itd. ,no i wspaniała kawa !!! .
Cały personel od rana uśmiechnięty ,miły i pomocny .Brawo !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje standard na 2 piętrze (tam nocowaliśmy ) niezbyt duże ,ale funkcjonalne w biało czarnej kolor...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Iwona P
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 21
15 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Miło, smacznie i bardzo poprawnie. Hotel bardzo czysty, kuchnia bardzo dobra generalnie bardzo miły pobyt. W dodatku bardzo pomocny i wyrozumiały personel. Z poprzedniego pobytu pamietam jeszcze sympatyczny pobyt w saunie. parking w cenie

Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Adam W
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Chorzów — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
Hotel Diament Arsenal Palace
Nr 1 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 123
Focus Hotel Katowice Chorzow
Nr 2 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 51
Hotel Angelo
Nr 1 z 25 w lokalizacji Katowice
Liczba recenzji: 445
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Gorczowski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Gorczowski — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Gorczowski
Adres: ul. Stefana Batorego 35, Chorzów 41-506, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Chorzów
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzowie
Rozpiętość cen (za noc): 186 zł–608 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Gorczowski 4*
Liczba pokoi: 8
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Gorczowski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?