“Opinia o restauracji.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Hotel Gorczowski
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzów
Świętochłowice, Polska
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) hoteli
“Opinia o restauracji.”
Zrecenzowano: 31 stycznia 2017

Do restauracji hotelowej wybraliśmy się w dniu wczorajszym w celu rozeznania (szukamy lokalu na zorganizowanie obiadu weselnego).
Już u progu restauracji przywitał Nas serdecznie kelner Adrian. Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Nie wszędzie spotyka się ludzi, którzy wykonują swój zawód z pasją. Zachowywał się w sposób naturalny i w żaden sposób niewymuszony.

Z ręką na sercu muszę przyznać, że jedzenie jest tam przepyszne!
Zamówiliśmy krem pietruszkowy i marchewkowy - bardzo aromatyczne, nieprzesadzone. Tylko uwaga, porcja bardzo duża ;) Jak dla mnie na dwa razy :)
Jako danie główne zamówiliśmy gęś sous-vide i tradycyjnie roladę z kluskami i kapustą. Krem z pasternaku z nutką wanilii był fenomenalny! Wszystko przerosło moje oczekiwania :)

Na 99% zorganizujemy tutaj obiad weselny. Na 99%, ponieważ mamy jeszcze jeden lokal do obejrzenia. Ale póki co, restauracja w Hotelu Gorczowskim zdetronizowała wszystkie poprzednie na naszej liście.

Polecam!

• Pobyt: styczniu 2017, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Magdalena_slask
Napisz recenzję

32 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Wyjazd w pojedynkę
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 12
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
Zrecenzowano: 16 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel , szczególnie jako miejsce wypadowe podczas wizyty na Slasku. Super położony, niedaleko autostrady . Dobre połączenie z większością miast aglomeracji. Pokoje czyste, przestronne, ładne i ciekawe wnętrze. Super obsługa i bardzo dobre jedzenie!

Pobyt: grudniu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, tomek_kub
Kassel, Niemcy
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 73
14 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 29
Zrecenzowano: 19 września 2016

Hotel Gorczowski jest świetnie położony (blisko od zjazdu z autostrady A 4 ,blisko od Katowic ) ,niezbyt duży z własnym parkingiem . Ten nowocześnie urządzony i ciekawie wyposażony obiekt mieści się w odremontowanym ,zabytkowym budynku. . Pokoje przytulne , ładnie i funkcjonalnie urządzone -wszędzie bardzo czysto, schludnie i pachnąco !!! ,ale to w końcu 4* . W hotelu jedliśmy tylko śniadania ,a te były naprawdę super !!! bogaty wybór dobrych wędlin ,serów itd. ,no i wspaniała kawa !!! .
Cały personel od rana uśmiechnięty ,miły i pomocny .Brawo !!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje standard na 2 piętrze (tam nocowaliśmy ) niezbyt duże ,ale funkcjonalne w biało czarnej kolor...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: sierpniu 2016, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, Iwona P
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 21
15 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Miło, smacznie i bardzo poprawnie. Hotel bardzo czysty, kuchnia bardzo dobra generalnie bardzo miły pobyt. W dodatku bardzo pomocny i wyrozumiały personel. Z poprzedniego pobytu pamietam jeszcze sympatyczny pobyt w saunie. parking w cenie

Pobyt: czerwcu 2016, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Adam W
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
Zrecenzowano: 27 czerwca 2016

Klimatyzacja tylko w reklamie,tak na prawdę nie włączają bo chyba szkoda pieniędzy.Obsługa fatalna ,kelnerzy robią łaskę podając do stołu.Oczekiwanie na jedzenie bardzo długie a na koniec dostajemy zimne ...coś nie tak. Nawet na napoje zimne czeka sie bez końca.Szef kuchni i kelnerzy powinni przejść szkolenie.Jedzenie fatalne bez smaku.

• Pobyt: maju 2016, wyjazd z rodziną
Dziękujemy, Barbara S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Chorzów — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
Hotel Diament Arsenal Palace
Nr 1 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 123
Focus Hotel Katowice Chorzow
Nr 2 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 51
Hotel Angelo
Nr 1 z 25 w lokalizacji Katowice
Liczba recenzji: 445
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Gorczowski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Gorczowski — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Gorczowski
Adres: ul. Stefana Batorego 35, Chorzów 41-506, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Chorzów
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzowie
Rozpiętość cen (za noc): 186 zł–608 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Gorczowski 4*
Liczba pokoi: 8
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Gorczowski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?