“Bardzo dobry hotel”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Hotel Gorczowski
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzów
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 41
34 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 20
“Bardzo dobry hotel”
Zrecenzowano: 18 lutego 2016

Bardzo dobry hotel. Ma wszystko czego potrzebuje podróżny. Ładnie odremontowany budynek. Przytulnie. Smaczne jedzenie. Urozmaicon śniadania.
Wielkość pokoi wystarczająca. Dobra obsługa, parking przy hotelu,

• Pobyt: listopadzie 2015, wyjazd służbowy
Dziękujemy, Ola41
Napisz recenzję

32 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Wyjazd w pojedynkę
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (2)
Data | Ranking
Najpierw j. polski
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Witam.
Wybrałem się wraz z paroma znajomymi na niedzielny obiad skuszeni ciekawym wnętrzem starego budynku wyremontowanego w sposób nowoczesny. Nie będę się rozpisywał ale zamówiliśmy 7 dań głównych z menu i czekalismy na nie "niecałe" dwie godziny. Napoje o dziwo zostały szybko i sprawnie podane do stolika przez obsługę. Jedzenie ciekawe lecz niezbyt ciepłe. Wręcz rolada była zimna.
Przeszklone patio bez klimatyzacji stało się szklarnia. We wnętrzu restauracji niestety również nie panowały sprzyjające warunki do przebywania.
Dziękujemy i więcej nie będziemy Państwa gośćmi.

Pobyt: wrześniu 2015, wyjazd ze znajomymi
2 Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 29
12 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2015

Ładnie wyremontowany niewielki budynek może nie w najatrakcyjniejszym miejscu (Chorzów Batory to jednak nie jest kurort) ale warto go znaleźć jeżeli masz jakiś do zrobienia biznes w okolicy. Czysto, świeżo, dobra, uprzejma obsługa, bezpieczny parking, dobra restauracja - pyszne dania za rozsądną cenę. Śniadania również b. dobre.

• Pobyt: kwietniu 2015, wyjazd służbowy
3 Dziękujemy, Miroslaw S
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
Zrecenzowano: 4 listopada 2014

Na Hotel Gorczowski**** trafiłem zupełnie przypadkiem szukając alternatywy dla *** hotelu w Katowicach, z którego korzystałem dość często podczas podróży służbowych. Co mnie zaskoczyło to cena, która była niższa od konkurencji a do tego zdjęcia poglądowe zachęcały. Pierwsze wrażenie-WOW. Przemiła obsługa szybko i sprawnie nas zameldowała, przydzielając pokoje. Udaliśmy się zatem na piętra, aby móc "zrzucić" bagaże. Po wejściu do pokoju doznałem szoku- wszystko od linijki, czyściutko i pięknie...wnętrza projektowane naprawdę ze smakiem, w czerni i bieli. Z racji tego, że hotel oferuje gościom SPA, postanowiliśmy również z tej atrakcji skorzystać. Pani recepcjonistka przygotowała dla nas saunę oraz jacuzzi, przy tym będąc niesamowicie pomocną, uśmiechniętą i uprzejmą. W hotelach dziś to naprawdę rzadkość! Śniadanie na najwyższym, europejskim poziomie, menu śniadaniowe przygotowywane na zamówienie, jakość jedzenia lepsza niż w niejednym hotelu 5*.! Z czystym sumieniem wystawiam najwyższą ocenę i będę jak świat długi i szeroki polecał :-)

• Pobyt: listopadzie 2014, wyjazd służbowy
7 Dziękujemy, Bartosz D
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Chorzów — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
Hotel Diament Arsenal Palace
Nr 1 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 123
Focus Hotel Katowice Chorzow
Nr 2 z 2 w lokalizacji Chorzów
Liczba recenzji: 51
Hotel Angelo
Nr 1 z 25 w lokalizacji Katowice
Liczba recenzji: 445
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Gorczowski? Podziel się wrażeniami!

Hotel Gorczowski — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Gorczowski
Adres: ul. Stefana Batorego 35, Chorzów 41-506, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Chorzów
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Spa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 5 pensjonatów/zajazdów w Chorzowie
Rozpiętość cen (za noc): 186 zł–608 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Gorczowski 4*
Liczba pokoi: 8
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Gorczowski. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?