Zwiedzanie

Polecam zwiedzić stadion Śląski z przewodnikiem, przemiłym Panem Janem który z wielką pasją... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jansta_gool
Poznań, Polska
Koncert

Stadion w porównaniu do "kotła czarownic" że zdecydowanie gorszym nagłośnieniem na trybunach, ale... Przeczytaj więcej

pamanapi
Będzin, Polska

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję kończyć tu w 2018 Silesia Maraton. Niesamowite wrażenie i doświadczenie kiedy wbiega się na taki obiekt. Czułem się jak prawdziwy lekkoatleta :-) Chciałbym tam wrócić przy jakiejś kolejnej sportowej okazji. Miło wspominam tamten dzień!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Byliśmy na bardzo dużej imprezie z dużą ilością widzów.
Co było na plus:
Wpuszczanie dosyć wcześnie, 4 godziny przed rozpoczęciem, więc nie było tłoku i wejscie szło szybko. Dookoła stadionu duża łąka, na którą można przyjść bez biletu i słuchac imprezy. Stanowcza ochrona, nie jakieś dzieciaki 18 lat, konkretni i rzeczowi, a tacy sa potrzebni. Ogromna ilość stoisk z piciem, hotdogami. Ogromna ilość toalet, przy każdych drzwiach na sektor 1 damska i 1 męska. W toaletach dużo kabin. Sa parkingi dookoła stadionu. Bardzo dobra informacja na stronie internetowej przed imprezą – wszystko pięknie wyszczególnione, podane namiary GPS na parking.
Co było na minus: Parkingi malutkie, problemy z wjazdem. Toalety źle oznakowane – do damskich toalet wchodzili mężczyźni!!! Obok drzwi wisi tabliczka z piktogramem kobieta, obok tabliczka z piktogramem mężczyzna i strzałką do przodu. Więc to jest mylące, bo panowie, szczególnie po piwku, nie zauważają strzałki. A wiec strach wysłać dziewczynkę samą do ubikacji, bo w srodku może stać 10 panów. Tragiczne rozwiązanie po koncercie – całkowity brak współpracy z miastem i Policją. Na Stadionie Narodowym po koncercie jest mnóstwo radiowozów, a Most Poniatowskiego jest zamknięty. Tutaj po imprezie stał jeden !!! radiowóz, droga nie była zamknieta, więc nie było przejścia na druga stronę jezdni, a widzowie musieli iść do tunelu podziemnego w lewo ok. 500 metrów. Po 60 minutach połowa widzów szła jezdnia, a obok pędziły normalnie samochody.

1  Dziękujemy, Mrjwr
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Warto przyjść i zobaczyc, po remoncie jest extra. Imprezy sportowe, muzyczne i innego typu - zawsze są udane

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, drozmo
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Stadion odwiedziłem przy okazji Nocy Muzeów.
Tak wiem że nie jest to muzeum, jednakże jako że na meczu jeszcze nie byłem a chciałem w dzieciach zaszczepić chęć odwiedzenia to podczas jakiejkolwiek imprezy sportowej, zdecydowałem się na odwiedziny.
Trzeba przyznać robi wrażenie, może nie jest tak duży jak stadion narodowy ale Śląski ma infrastrukturę do organizacji imprez lekkoatletycznych.
Cel osiągnąłem, dzieci wyrazy chęć uczestnictwa w imprezie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, jozef1975
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Stadion Śląski znajduje się na terenie Parku Śląskiego w mieście Chorzów, niemal na granicy z Katowicami. Obiekt widoczny z daleka, nowoczesna konstrukcja. Na stadione rozgrywane są mecze piłki nożnej, jak również odbywają się inne imprezy, jak np. koncerty muzyczne. Jest drugim po Stadionie Narodowym w Warszawie stadionem w Polsce. By zobaczyć stadion z bliska, bez wejścia na sam obiekt (brak imprezy w zasadzie zamknięte) można wjechać na teren parku samochodem po otrzymaniu biletu (samoobsługa jak przy wjeździe na niektóre części autostrady) lub udać się pieszo, rowerem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Daydream806166