Wspaniałe miejsce bogato wyposażone pyszne jedzenie sauna i siłownia na miejscu bezpieczny parking ceny przyzwoite jak za taki poziom i wspaniałą obsługę. Hotel bardzo dobrze usytuowany świetną obsługa klimatyzacja w pokojach elegancko. Gratulacje

Dziękujemy, maestroxpl
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel w dogodnej lokalizacji, zaledwie kilka minut jazdy od największych lokalnych atrakcji.
Pokoje duże i dobrze urządzone. Klimatyzacja sprawna, łóżka wygodne, zestaw kawowy codziennie uzupełniany, butelkowane wody również. Pokój od strony ulicy daje widok na miasto, a przejeżdżające obok tramwaje nie przeszkadzają w wypoczynku.
Duży plus za śniadanie. Zasługuje na więcej niż 3 gwiazdki. Bardzo duży wybór, wszystko świeże i smaczne.
Istnieje również możliwość skorzystania z sauny lub siłowni.
Obsługa na każdy etapie miła, uśmiechnięta i dyskretnie wykonująca poprawnie swoje obowiązki.
Na minus jedynie cienkie ściany oddzielające pokoje (słuchać co oglądają w TV sąsiedzi) oraz mały wybór kanałów telewizyjnych.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Holel Focus zaskoczył nas pięknym rodzinnym pokojem z łóżkiem małżeńskim oraz dla dzieci. Łazienka piękna przestronna z wanną i prysznicem oraz kompletem ręczników. Mieliśmy również wykupione śniadanko które było serwowane w formie stołu szwedzkiego. Pyszne i każdy znajdzie coś dla siebie. Okazuje się że i w Polsce hotel *** w centrum Śląska może okazać się świetnym wyborem. Co więcej jest on położony w bardzo dogodnej lokalizacji. Polecamy z czystym sumieniem.

Dziękujemy, Adam D
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Bardzo ładne, na prawdę duże pokoje oraz łazienki. Wygodne łóżka. Akurat nasz pokój był położony od strony ulicy i było czasami słychać pojazdy ale nie przeszkadzało nam to. Na początku w pokoju bylo dość zimno . Drogi parking 25 zł za dzień. Ze śniadań nie korzystaliśmy ale można zamówić sobie dania z innej restauracji i nie ma z tym problemu - dostarczają pod same drzwi. Polecam na krótki wypad.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kentucky0
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma to wszystko, co potrzebne na wyjazd biznesowy. Może nie kapie złotem, nie widać tam zbędnego przepychu ale znajdziesz w nim to czego potrzebujesz na krótki biznesowy wyjazd. Pokoje dosyć przestronne (ja miałem jedynkę i była dosyć duża). Duże, wygodne łóżka. Pokój bardzo czysty, łazienka także. Bardzo miła i pomocna obsługa. Jedzenie w restauracji tez było ok. Może nie najwyższych lotów, ale smaczne. Udało mi się jeszcze skorzystać z karty dań śląskich. Żurek był bardzo dobry, pieczeń- czy tez zraz (tak to nazywa się w moich stronach) z kluskami i modra kapusta - godne polecenia. Śniadanie hotelowe obfite. Ja skorzystam z ich usług w przyszłości na pewno.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa