Chorzów

“Smacznie”

Pod Drewnianym Bocianem
Zamów online
Nr 3 wśród 80 Restauracje (Chorzów)
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa

Dobre domowe jedzenie. Pyszny barszcz z krokietem i rosół. Szybko podane. Wewnątrz trochę ciasno ale są też stoliki na zewnątrz

Dziękujemy, basia804

Bardzo fajne miejsce, ładne i schludne wnętrze, miła i sprawna obsługa, można tutaj smacznie zjeść, ceny są bardzo rozsądne, polecam

Dziękujemy, 6bartoszm
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jeżeli chcesz zjeść typowy śląski obiad to dobrze trafiłeś. Rolada + kluski śląskie zrobione ze starannością. Wystrój bardzo przyjemny.

Dziękujemy, Leniuchzmarsa
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, bardzo szybko otrzymaliśmy swoje posiłki nawet w dniu koncerty gdzie było sporo ludzi w restauracji. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sławna pizza z kapusta kiszona była przepyszna. Kelner był sympatyczny i dobrze doradził, żebyśmy wzięli jedna duża pizzę z dwoma różnymi połówkami.

Przewijak w toalecie aż straszył. Myśle, ze wymiana nie jest bardzo kosztowna, a mamy będą wdzięczne. Nie wyobrażam tez sobie osoby na wózku która chciałaby skorzystać z toalety. Przejście między stolikami jest za wąskie na wózek.
Rozumiem koncepcje drewnianych stołów, ale wyszłam z zaciągniętymi rajstopami..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mblacksheep

Pod Drewnianym Bocianem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pod Drewnianym Bocianem? Podziel się wrażeniami!