“Obiad śląski”

Pod Drewnianym Bocianem
Get food delivered
Nr 2 wśród 79 Restauracje (Chorzów)
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jeżeli chcesz zjeść typowy śląski obiad to dobrze trafiłeś. Rolada + kluski śląskie zrobione ze starannością. Wystrój bardzo przyjemny.

Dziękujemy, Leniuchzmarsa

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, bardzo szybko otrzymaliśmy swoje posiłki nawet w dniu koncerty gdzie było sporo ludzi w restauracji. Gorąco polecam!

Dziękujemy, X1256NJtomaszr
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było pyszne, duża pochwała dla Wszystkich, pani przed nami tez Was bardzo pochwaliła,oby tak zawsze

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Albert S
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam Drewnianego Bociana drugi raz i po raz drugi nie jestem w stanie zrozumieć co ludzie widzą w tej restauracji. Jedzenie jest bardzo przeciętne, pizza jedna z gorszych jakie jadłam, ciasto tak samo przesolone jak przed laty. Obsługa bardzo miła, nie można im niczego zarzucić. Kolejny plus to klimatyczny wystrój, ale niestety restauracja to głównie jedzenie, a tutaj nie ma się czym chwalić. Raczej nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Alicja N
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Zamówione 2 różne duże pizze z dowozem w piątkowy wieczór. Dostawa po ok.1h -to akurat nie problem. Niestety jedna pizza gumowata, bez sosu, druga z kolei wysuszona, ilość składników też mocno odbiegała od składu podanego w menu, obie ledwo letnie a odległość od lokalu to tylko 1.3km. Po telefonicznej reklamacji druga dostawa nieco lepsza: pizze bardzo ciepłe, mniej wysuszone, nie gumowate ale i tak trudno to było nazwać dobrym jedzeniem. Do tego za drugim razem Pan dostawca zachował się niekulturalnie. Absolutnie odradzam, to była moja pierwsza i ostatnia pizza u nich.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Jolanta A

Pod Drewnianym Bocianem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie
Chorzów, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie
Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pod Drewnianym Bocianem? Podziel się wrażeniami!