“Obiad śląski”

Pod Drewnianym Bocianem
Zamów online
Nr 3 wśród 80 Restauracje (Chorzów)
Opcje wyżywienia: Dostawa
Opcje wyżywienia: Dostawa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jeżeli chcesz zjeść typowy śląski obiad to dobrze trafiłeś. Rolada + kluski śląskie zrobione ze starannością. Wystrój bardzo przyjemny.

Dziękujemy, Leniuchzmarsa

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Profesjonalna obsługa, bardzo szybko otrzymaliśmy swoje posiłki nawet w dniu koncerty gdzie było sporo ludzi w restauracji. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Tomasz R
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sławna pizza z kapusta kiszona była przepyszna. Kelner był sympatyczny i dobrze doradził, żebyśmy wzięli jedna duża pizzę z dwoma różnymi połówkami.

Przewijak w toalecie aż straszył. Myśle, ze wymiana nie jest bardzo kosztowna, a mamy będą wdzięczne. Nie wyobrażam tez sobie osoby na wózku która chciałaby skorzystać z toalety. Przejście między stolikami jest za wąskie na wózek.
Rozumiem koncepcje drewnianych stołów, ale wyszłam z zaciągniętymi rajstopami..

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, mblacksheep
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko było pyszne, duża pochwała dla Wszystkich, pani przed nami tez Was bardzo pochwaliła,oby tak zawsze

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Albert S
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam Drewnianego Bociana drugi raz i po raz drugi nie jestem w stanie zrozumieć co ludzie widzą w tej restauracji. Jedzenie jest bardzo przeciętne, pizza jedna z gorszych jakie jadłam, ciasto tak samo przesolone jak przed laty. Obsługa bardzo miła, nie można im niczego zarzucić. Kolejny plus to klimatyczny wystrój, ale niestety restauracja to głównie jedzenie, a tutaj nie ma się czym chwalić. Raczej nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, alicja_en

Pod Drewnianym Bocianem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pod Drewnianym Bocianem? Podziel się wrażeniami!