Wizyta po 17 latach :P

Piekary Śląskie, Polska
Super zabawa

Zrecenzowano: 10 września 2019
Mardzi13

Super zabawa, moc atrakcji. W środku trzeba przygotować się na dodatkowe wydatki w postaci zelkow, lodów itp ale poza biletem wstępu koszty znikome. Atrakcje jak płynie ie statkiem i potem zjazd do wody uznaliśmy rodzinnie za najlepszą atrakcje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie dla rodzin z większymi dziećmi (powyżej 8 lat)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, pamanapi

Ostatnie wspomnienia z tego miejsca są nieco zamazane :P nie jesteśmy wielkimi fanami tego typu rozrywki ale mieliśmy okazję skorzystać z wizyty w dzień kiedy Wesołe Miasteczko było wynajęte dla określonej grupy osób i zamknięte dla odwiedzających z zewnątrz, więc ruszyliśmy z 4 latkiem :) i ku naszemu zaskoczeniu miejsce oferuje bardzo dużo dla osób w każdym wieku - dużych, małych średnich - dzieciaki już od 3-4 roku mają w czym wybierać :) Wiele atrakcji pamięta jeszcze nasze dzieciństwo - ale są bardzo gustownie odnowione ( samoloty :) ), widać że się tutaj inwestuje. Teren bardzo czysty, obsługa miła dbająca o przestrzeganie obowiązujących zasad i bezpieczeństwo, co w takim miejscu uważam jest bardzo istotne. Jak przystało na park rozrywki wszędzie kramiki, budy z różnościami, pamiątkami, zabawkami, duperelami ... Zjedliśmy obiad w Oberży Lech - samoobsługa - jedzenie stołówkowe :) bez żadnego szału. Spędziliśmy w Legendii 7 godzin i nie byliśmy w stanie skorzystać z wszystkich atrakcji, mimo że kolejki byłby niewielkie, i wszystko szlo naprawdę sprawnie.

Ogólnie polecamy, niemniej zastanawiamy się jak wszystko wygląda tam w sezonowe weekendy, przy pełnym obłożeniu, zapewne nie jest już tak wesoło i sielsko :P

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, P_Kajzerka
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto pojechać nawet z dwulatkiem, pomimo ładnej pogody nie trzeba było długo czekać na atrakcje. Gastronomia w miarę ok, chociaż przewaga fastfood. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Mardzi13
Zrecenzowano: 1 września 2019

Warto skorzystać z bezpłatnych parkingów polecanych na stronie internetowej, gdyż ten przed samym wejściem jest zakorkowany.
Warto też skorzystać z gopass, przez co bilety są znacznie tańsze.
Na miejscu mnóstwo atrakcji o różnym stopniu trudności. Dla widoków warto skorzystać z młyńskiego koła, dla przeżycia ekstremalnych doznań z Lecha lub diabelskich pętli, a dla relaksu i zabawy z gabinetu luster.
Poza weekendami, kolejki do atrakcji nie przekraczały 10-15 minut.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś spędziliśmy 6h z dziećmi w wieku 4, 8 11 i 13 lat. Bilety kupiliśmy z pewną obawą, czy uda się dogodzić całej czwórce, jednak różnorodność atrakcji dała wszystkim pełną satysfakcję! Gorąco polecamy Legendię!

Dziękujemy, 828piotrs