Chorzów - Park Śląski - Legendia

Najpierw minusy. Legendia powinna być otwierana wcześniej. 11 to zdecydowanie za późno i warto się... Przeczytaj więcej

Bartek W
Warszawa, Polska
Wizyta po 17 latach :P

Ostatnie wspomnienia z tego miejsca są nieco zamazane :P nie jesteśmy wielkimi fanami tego typu... Przeczytaj więcej

P_Kajzerka
Piekary Śląskie, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś spędziliśmy 6h z dziećmi w wieku 4, 8 11 i 13 lat. Bilety kupiliśmy z pewną obawą, czy uda się dogodzić całej czwórce, jednak różnorodność atrakcji dała wszystkim pełną satysfakcję! Gorąco polecamy Legendię!

Dziękujemy, 828piotrs
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Legendia to park rozrywki położony na granicy Katowic i Chorzowa. Dobry dojazd, spory płatny parking (opłata za parking w kasie parku rozrywki). Atrakcji na terenie Legendii jest sporo. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najdłuższa kolejka była do Diamond River, nieco krótsze na rollercoastery. Na terenie parku powstają nowe atrakcje. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, aga a
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Większość atrakcji trochę starych i mocno zużytych. Bardzo kiepskie zaplecze gastronomiczne. I trzeba pamiętać że z dziećmi poniżej 120 cm niewiele atrakcji można zaliczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 11MMGG11
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z narzeczonym w sierpniową niedzię. Park ładny, zadbany, obsługa pilnuje porządku. Dużo atrakcji dla małych i dla tych większych dzieci. Maksymalny czas oczekiwania w kolejce ok. 10 minut. Byliśmy bardzo zadowoleni z wypadu.

Dziękujemy, dj_angel89
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Nasza grupa to dorosli male dzieci w wieku 3-4 latka i nastolatki . polecam z calego serca dla kazdego duzo atrakcji przemila obsluga i niezapomniane przygody. Maluchy sie wyszalaly na wieelu atrakcjach za rowno i dla rodzicow sporo tego bylo . z szczerym sercem najwyzsza punktacja

Dziękujemy, Klaudia K