Nie takie złe jak ludzie piszą

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019
11MMGG11
Tarnów, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
Anke94
Częstochowa, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo rozległy teren. I po mimo że czytałam mnóstwo kiepskich opinii jestem zadowolona. Dzieci też zachwycone szczególnie pandą czerwoną. Alejki spacerowe wymagają remontu ale po za tym nie ma się do czego przyczepić.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 11MMGG11
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży obszar, ładna brama wejściowa, dużo zwierząt. Niewygorowana cena, ale... alejki (zwiedzanie) poprowadzone bardzo chaotycznie. Widać także że miejsce nie jest wystarczająco zadbane.

Dziękujemy, Anke94
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bywam w zoo co najmniej raz do roku z dzieciakami bo mieszkam dość blisko. 11-lat i 1,5-roku. Malutka jeszcze nie była bardzo zainteresowana tematem a starszy już był kilka razy. Ogólnie fajne miejsce gdzie można spędzić ciekawie czas, jak to w zoo :-) Sporo terenu do spacerów więc trzeba się na to nastawić. Można zjeść coś na szybko i dalej w drogę :-) Fajny teren z dinozaurami który jeszcze pamiętam z dzieciństwa. Jak chodniki będą w lepszym stanie to będzie jeszcze lepiej :-) Ja polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety zoo jest dość mocno zaniedbane, budynki, chodniki poniszczone. Trwają co prawda gdzieniegdzie jakieś prace remontowe czy też renowacyjne ale całość robi złe wrażenie. Porównując do zoo w czeskiej Ostrawie to chorzowskie zoo wygląda jak relikt socjalizmu o który chyba nikt nie dba. Prawdziwą bolączką jest fatalne oznakowanie. Ktoś kto nie bywa tam za często albo jest pierwszy raz będzie się non stop gubił. Do tego sporo zwierząt widnieje jedynie na tabliczkach bo ani nie było ich na wybiegu ani w klatkach lub przeznaczonych pomieszczeniach. Szkoda bo teren jest ogromny i możnaby go zagospodarować w znacznie lepszy sposób.

Dziękujemy, 241lukaszz
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Często odwiedxzamy to miejsce z córeczką.
Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodoba. My jednak doceniamy i polecamy.
Jedyne czego brakuje to gastrnomii.
Budki z jedzeniem raczej odstraszają niż zachęcają.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, 453agnieszkah