“Najlepsza Restauracja w Parku”
Browar Przystań — recenzja

Browar Przystań
Nr 6 wśród 80 Restauracje (Chorzów)

Tą restauracje trzeba odwiedzić. Jest odpowiednia dla par, dla rodzin, ze znajomymi i na imprezę firmową. Dobra kuchnia. Polecam rybę, risotto, policzki wołowe. Ładne, eleganckie wnętrza. Dobre wino. Piękny taras.

Dziękujemy, 193marekw

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w Restauracji Browar Przystań była bardzo udana. Karta menu krótka i konkretna wszystko najwyższej jakości i przede wszystkim świeże. Byliśmy z dziećmi, nie było problemu z zamiana składników w poszczególnych daniach. Obsługa miła. Idealne miejsce na rodzinny obiad. Wielki plus za lokalizację. Polecam

Dziękujemy, SergiuszWachowiak
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne miejsce! Prze prze pyszne jedzenie. Mały wybór konkretnych dań wiec wszystko świeże. Zamówiliśmy prawie wszystko (11 osób każdy coś innego) i degustowaliśmy.
Polecam tatar, golonkę i makarony.
Desery niebo w gębie. Ukłony dla Szefa Kuchni.
Menu dziecięce ok choć każdy dzieciak woli zwykle frytki niż z batata.
Super degustacyjna deska piw.
Elegancki wystrój, kelnerzy w białych rękawiczkach - wysoki poziom przy umiarkowanej cenie jak za taki standard.

Dziękujemy, monikakrupa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Staramy się, żeby serwować pyszne jedzenie na poziomie i właśnie takie wspomnienia! Dziękujemy za ciepłe słowa polecenia i mamy nadzieję jeszcze Państwa gościć!

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie! Bardzo klimatyczny i ciekawy wystrój. Przepiękna okolica. Idealna na spacer po jedzeniu.

Dziękujemy, addtictedtotravel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Bardzo nam miło! Do zobaczenia znów, przy okazji kolejnego spaceru :) !

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z okazji urodzin mojego chłopaka postanowiliśmy w sobotę odwiedzić "Przystań " i to był niezapomniany wieczór. Na początek słynne piwo i lemoniada z arbuza. Na przystawkę przepyszny tatar i sałatka z kozim serem(Nie wiem co robią z gruszką, ale smak wysmienity). Na drugie policzki i ta chrupka czerwona kapusta polecam i kolejna sałatka z grawlaxem pycha. No i te desery wszystkie 3 extra. Obsługa na najwyższym poziomie. Będziemy wracać i pozdrawiamy.

Dziękujemy, 567 862 019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Wszystkiego najlepszego! :) Cieszymy się, że wieczór był udany a jedzenie smaczne - na tym najbardziej nam zależy. Do ponownego zobaczenia!

Browar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Browar Przystań? Podziel się wrażeniami!