“Miejscowka grzechu warta”
Browar Przystań — recenzja

Browar Przystań
Nr 6 wśród 77 Restauracje (Chorzów)
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piekna restauracja w pieknych okolicznosciach przyrody. Mila obsluga, pyszne jedzenie i bardzo ladnie podane. Polecam dorsza, rolade wolowa, kotlet z koscia oraz desery. Do tego swietna muzyka w tle. Nic dodac nic ujac. Polecam.

Dziękujemy, soxiara
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Owoce morze w Kato....
no można i to bardzo dobrze !!!
Małże jedne z lepszych jakie jadłam w Polsce , wędzone krewetki z oscypkiem czyli góry i morze w jednym przyrządzone ze smakiem i gustem.Ceny bardzo przystępne. Na pewno wrócę nie raz, nie dwa i polecam każdemu smakoszowi kto oprócz burgerów poszukuje innych smaków

Dziękujemy, Axas16
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Coś pysznego! Wizyta która odbyliśmy nie dawno osłodziła nam życie, tak dobrej bezy już dawno nie jadłam. Do tego piękny wystrój z cudownym widokiem na park. Cóż można chcieć więcej! Dodatkowo polecam lemoniadę sezonową. Oby więcej takich miejsc na mapie śląska!

Dziękujemy, anicia02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Niezwykle nam miło, osobiście uważamy, że "beza rządzi!" i zajmuje wraz z ciastkiem parzonym zaszczytne numer 1 na podium deserów naszego Szefa Kuchni :) Dziękujemy za dobre słowo i do zobaczenia znów!

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilem Przystan 20 maja.
Wszystko na plus.Kelner Bartek-sluzyl rada,byl dyskretny i nienachalny.
Jedzenie:
*krem z ziemniaka smak nieoczywisty,idealnie aksamitny.
*makaron z cukinia-kazdy skladnik wyczuwalny z osobna,na winie,idealny
*desery-majstersztyk.
Polecam kazdemu.
Marek Staszak

Dziękujemy, Marek S

Panie Marku, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i docenienie pracy całego naszego Zespołu! Mamy nadzieję jeszcze kiedyś gościć Państwa u nas :) Do zobaczenia!

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś po raz pierwszy odwiedziłem ze znajomym restauracje. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o wystrój, klimat i co najważniejsze KUCHNIE (to serce restauracji) I te serce można znaleźć na talerzu. Zjedliśmy obfity obiad bo chcieliśmy popróbować różnych dań. Szef kuchni tworzy wybitne dania. Tatar rewelacyjny. Żurek i zwłaszcza krem z ziemniaka wręcz wybitny. Zaskakujący smak, lekko pikantny A zarazem delikatny i bardzo wyrazisty. Na główne danie zamówilismy cepeliny I tagiatelle. Cepeliny tak delikatne i wyraziste i bardzo dużo farszu mięsnego. Natomiast Pasta - proste danie ale tak zaskakujące smaki. Cukinia,szpinak,białe wino,parmezan... te połączenie z pastą tworzą wyśmienitą i wytrawną całość. Na deser zamówilismy tarte i beze. Dawno nie jedliśmy tak pysznych deserów. Tak nam smakowało że domówiliśmy trzeci deser dnia. I nie mogło być inaczej by nam nie smakowało.
Brawo Szefie Kuchni
I ogromne podziękowania dla kelnera Bartka. Profesjonalny rewelacyjny kelner. Potrafi wytłumaczyć i doradzić. Brakuje takich ludzi jak ten człowiek w gastronomi. Uśmiechnięty sympatyczny i profesjonalny. Podchodzi z pasją do swojej pracy.
Obaj jesteśmy Bardzo ZADOWOLENI...
Co tu więcej pisać... KUPILIŚCIE NAS...

Piotr

Dziękujemy, Piotr P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 21 maja 2019

Panie Piotrze, takie słowa nas uskrzydlają! Bardzo się cieszymy, że spędzili Państwo u nas tak smaczne i dobre popołudnie :) Desery są "wisienką na torcie" i ogromną pasją Szefa Kuchni, kelnerzy też cały czas się szkolą, żeby Goście mogli się u nas czuć jak najlepiej. Dziękujemy i mamy nadzieję, do szybkiego zobaczenia!

Browar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Browar Przystań? Podziel się wrażeniami!