“Rewelacja :) ”
Browar Przystań — recenzja

Browar Przystań
Nr 6 wśród 77 Restauracje (Chorzów)
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo, bardzo polecam. Byliśmy w siedem osób. Każdy zamówił coś innego ... wszystko było wyśmienite !!!!!
Miejsce warte polecenia :)

1  Dziękujemy, AgaWW
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Dziękujemy za odwiedziny i polecenie :) Pięknej Majówki!

Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

Jak ktoś chce zjeść naprawdę dobry śląski posiłek, czyli kluski z roladą i modrą kapustą to bardzo polecam !!! Naprawdę bardzo smacznie i jest to jedna z lepszych rolad, które jadłem. Do tego bardzo dobre ich własne piwko , naprawdę polecam !!!

Dziękujemy, killer70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 27 kwietnia 2019

Bo my wszyscy kochamy kluski śląskie! I dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszym menu :) Dziękujemy za odwiedziny i bardzo się cieszymy, że wszystko smakowało (również nasze warzone piwo!).

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce cieszę się, że w końcu udało się je otworzyć. Lokal jest pięknie urządzony i dość duży, dobre miejsce na spotkanie przy piwie lub obiad czy deser we dwoje, piwo pszeniczne bardzo dobre. Z jedzenia mogę ocenić tylko rosół, który mi bardzo smakował z domowym makaronem, porcja w sam raz dla normalnych ludzi i tort bezowy, który był przepyszny. Obsługa bardzo miła i przyjazna cały czas czuwała nad wszystkimi gośćmi. Ceny są jak dla mnie zupełnie w porządku. W trakcie naszej wizyty w lokalu były osobe starsze, osoby w średnim wieku i rodziny z małymi dziećmi więc lokal jak najbardziej dla każdego. Warto odwiedzić i przekonać się samemu.

Dziękujemy, Natalia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Pani Natalio! Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i cieszymy się, że gościli Państwo u nas. Mamy nadzieję, że do zobaczenia znów;)

Zrecenzowano 8 kwietnia 2019

Jedzenie przepyszne. Zamówiliśmy kaczkę i sałatkę z kozim serem. Jeszcze nigdy wcześniej nie jadłam tak smacznej kaczki nadziewanej kaszą. Do tego bardzo miła obsługa i ten cudowny wystrój. Jedyny minus to piwo, proszę o wprowadzenie do karty normalnego piwa. Będę wtedy chodzić dużo częściej :)

Dziękujemy, anka2222
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Pani Aniu, kaczka to autorski przepis naszego szefa kuchni! ;) Dziękujemy za ciepłe słowo! Piwo warzymy sami i nie planujemy wprowadzać innych producentów. Możemy natomiast zagwarantować, że będą pojawiać się sezonowe piwa - mamy nadzieję, że również Państwu zasmakują!

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowilismy odwiedzic to miejsce z sentymentu po kilkunastu latach od zamkniecia restauracji. Pieknie odnowione wnetrza z nowoczesnym barem i otwarta kuchnia. Piekne lampy, zachowane stare kolumny i piekny taras, niestety pusty bez stolikow. Jedzenia nie oceniam. Ceny zdecydowanie zbyt ambitne jak na ta okolice. Karta krotka, za to duzy plus. Dania popularne w niepopularnej cenie. Stoliki zajete ale goscie zamawiali napoje i desery. Obiad czteroosobowej rodziny z napojami oceniam srednio na 250 zl. Niemniej z pewnoscia restauracja piekna i warta odwiedzenia.

Dziękujemy, soxiara
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: B_Przystan, Kierownik, Browar PrzystańOdpowiedź udzielona 7 kwietnia 2019

Dziękujemy za odwiedziny i opinię! Nad otwarciem tarasu pracujemy bardzo intensywnie, mamy nadzieję, że będzie już niebawem gotowy :)

Browar Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Browar Przystań? Podziel się wrażeniami!