“Rewelka”

Ludzie Mówią Różne Rzeczy
Nr 1 wśród 80 Restauracje (Chorzów)
Opis: Prawdziwie włoska pizza z oryginalnego pieca opalanego drewnem i doskonała kawa w przytulnym wnętrzu.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, pizza doskonała, makaron ręcznie robiony obłędny, szczególnie ten z wątróbką z indyka i borowikami. Miła i sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, zonajera

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Kazdy detal tworzy tu niepowtarzalna atmosfere. Obsluga bez zarzutu, oryginalny wystroj, piekna zastawa, swieze kwiaty na stolach i to jedzenie... Rewelacyjne tagiatelle z watrobkami i warzywa grilowane. Wsztko bylo doskonale. Gratulacje dla szefa kuchni. To najlepsze miejsce na Slasku, bez zadecia, z niepowtarzalnym klimatem.

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miejsce ma świetny klimat, obsługa bardzo miła i nienachalna a do tego pyszna pizza! Czego więcej można chcieć ?

Dziękujemy, tinulek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nieoczekiwane miejsce, nie zdradza poziomu lokalu.
Obsługa idealna, wszystko sprawnie rzeczowo i bardzo profesjonalnie.
Jedzenie - dla mnie jedna z lepszych włoskich pizzy w życiu. Składniki z wyższej Polki, wszystko świeże, genialne kompozycje i proporce.
Warto podjechać z Krakowa.
Polecam serdecznie

Dziękujemy, Rododendron86
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byliśmy przypadkowo, na szybko poszukałam opinii, przy okazji wizyty w zoo. Bardzo smacznie, produkty świeże. Świetna lemoniada. Miła i uśmiechnięta obsługa. Nam się akurat udało ale warto rezerwować wcześniej. Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, Tourist586588

Ludzie Mówią Różne Rzeczy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ludzie Mówią Różne Rzeczy? Podziel się wrażeniami!