“Przypadkowe miejsce”

Ludzie Mówią Różne Rzeczy
Nr 1 wśród 80 Restauracje (Chorzów)
Opis: Prawdziwie włoska pizza z oryginalnego pieca opalanego drewnem i doskonała kawa w przytulnym wnętrzu.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nieoczekiwane miejsce, nie zdradza poziomu lokalu.
Obsługa idealna, wszystko sprawnie rzeczowo i bardzo profesjonalnie.
Jedzenie - dla mnie jedna z lepszych włoskich pizzy w życiu. Składniki z wyższej Polki, wszystko świeże, genialne kompozycje i proporce.
Warto podjechać z Krakowa.
Polecam serdecznie

Dziękujemy, Rododendron86

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Byliśmy przypadkowo, na szybko poszukałam opinii, przy okazji wizyty w zoo. Bardzo smacznie, produkty świeże. Świetna lemoniada. Miła i uśmiechnięta obsługa. Nam się akurat udało ale warto rezerwować wcześniej. Bardzo polecam!!!

Dziękujemy, Tourist586588
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nie jest w centrum ani na żadnym dużym osiedlu ale wciąż jest dużo ludzi i czasami trzeba zaczekać na stolik .
Zapewniam, ze warto.
Przepyszny krem z pomidorów, świetne sałatki , makarony oraz pizze .

Polecam na wieczorna kolację lub na lunch.

Dziękujemy, benidorm11111
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, genialna atmosfera, bardzo przystępne ceny!! Polecam robić rezerwacje bo ciągle pełno ludzi:)

Dziękujemy, bujakasza
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dzisiaj z dzieciakami na obiedzie
Super miejsce, fajnie że są stoliki na zewnątrz
Dla dzieci rosół (czuć było kaczuszke)
Placuszki do rączki -mistrzostwo !
Pizza mega, lepsza niż w Bocianie
Z mężem jedliśmy makarony, porcja dość mała ale zjedzona z apetytem
Kelnerzy uśmiechnięci, uprzejmi
Wcześniej warto zarezerwować stolik

Dziękujemy, Barbara S

Ludzie Mówią Różne Rzeczy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ludzie Mówią Różne Rzeczy? Podziel się wrażeniami!