“Pizza”
Pizzeria Pod Żurawiem — recenzja

Pizzeria Pod Żurawiem
Zamów online
Nr 10 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Śmiało można stwierdzić, że można tu zjeść najlepszą pizzę w Bytomiu. Polecam. Zresztą nie tylko pizzę.

Dziękujemy, Piotr M

Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Najważniejszy w restauracji jest smak dlatego oceniam tak wysoko, bo i dzieci i dorośli byli zachwyceni daniami ale obsługa mogłaby być bardziej zaangażowana w pracę

Dziękujemy, rafalekew
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Często tu bywam z przyjaciółmi na krótkich spotkaniach. Dobra pizza, golonka, sałatki. Czasem można trafić na ciekawe piwo z mniej znanych browarow.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Zbigniew D
Zrecenzowano 11 listopada 2018

Kiedyś jedno z moich ulubionych miejsc. Niestety oferta jest monotonna, brak urozmaicenia, kuchnia na poziomie mocno średnim. Ostatnio musiałem czekać 40 minut na obiad w niedzielę o czym nie byłem poinformowany. Chciałem zrezygnować. Obsługa średnia, ceny ostatnio podskoczyły.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Dream71126
Zrecenzowano 18 września 2018

Świetna pizza, za każdym razem bardzo dobra, fajnie wypieczona, dobre składniki. Ceny może nie są najniższe, ale moim zdaniem warto wydać trochę więcej. Z dużej pizzy zawsze coś zostanie na następny dzień.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mikustg

Pizzeria Pod Żurawiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pod Żurawiem? Podziel się wrażeniami!