“Dziwna obsługa”
Zelter — recenzja

Zelter
Nr 1 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Kuchnie: Amerykańska
Zrecenzowano 5 września 2019

Wielokrotnie byłem w Zelterze, czy to sam czy z rodziną czy ze znajomymi i nigdy nie spotkała mnie tak dziwna sytuacja jak ostatnio. Żona z dziećmi przyszła do Zeltera, gdzie mielismy wspólnie coś zjeść. W lokalu było pusto, dzieci usiadły na kanapach, gdzie jest wygodnie i złączyły stoliki. Przy zamówieniu kelner powiedział, że tu nie można siedzieć i nakazał rozdzielenie stolików i zmianę miejsca. Jako że dzieci chciały siedzieć na kanapie, nie na krzesłach, wskazał miejsce, gdzie cztery osoby plus jedzenie nie mają prawa się zmieścić. Żadnej rezerwacji nie było, sala praktycznie pusta. Żadnego wyjaśnienia. Nie spotkałem się z czymś takim nigdy. Nie raz bywało, że czekało się na stolik albo trzeba było jedzenie brać na wynos, ale takie coś ? Szkoda, bo fajny lokal z fajnym klimatem a jedna osoba może wszystko popsuć. A byłem już parę razy przez tego kelnera obsługiwany i nigdy nie było obiekcji. Szkoda.

1  Dziękujemy, DamianKwiecinski

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mega burgery i super piwo butelkowe!klimatyczne miejsce gdzie spedzilizmy milo czas z calym moim rodzenstwem( jest nas 8:) dla kazdego cos smacznego

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Marychna
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal dorównujący standardom największych polskich miast - obsługa profesjonalna, wystrój niezwykle estetyczny, a jedzenie naprawdę smaczne. Ceny adekwatne do jakości. Wpadliśmy tam przez zupełny przypadek i chętnie wrócimy przy kolejnej wizycie w Bytomiu.

1  Dziękujemy, mariasG3460GO
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Bardzo przyjemny lokal z miłą obsługą. Duży wybór zarówno wśród posiłków jak i napojów - polecam piwa rzemieślnicze. Burgery pomysłowe, a kuchnia stara się urozmaicać pozycje co jakiś czas. Ceny odpowiednie. Z każdą wizytą nie zawiodłem się na lokalu. Polecam!

Dziękujemy, 635_ukaszk
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przyjemny. Dobra obsługa.
Ceny standardowe.
Burger dobry choć muszę przyznać ze jadałem lepsze.
Bardzo dobre frytki i lemoniada.

Dziękujemy, _ukaszl444

Zelter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zelter? Podziel się wrażeniami!