“Ostatni raz.”

Restauracja Stara Piekarnia
Nr 5 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś była to jedna z naszych ulubionych restauracji w Bytomiu. Niestety, to czas przeszły. Byliśmy dzisiaj na obiedzie i jedzenie było niedobre. Herbata z cytryną bez cytryny, kelnerka nie poinformowała wcześniej o jej braku. Schab suchy, placek ziemniaczany niedopieczony, warzywa z grilla spalone na węgiel, za mało sosu do klusek. Mrożona kawa była ciepła i zamiast z lodami waniliowymi została podana z czekoladowymi, przez co smakowała jak kakao.
Widać, że właściciel oszczędza nie tylko na zaopatrzeniu ale również na personelu. Brakuje tam przynajmniej dwóch kelnerek. Nie polecam. Przykre ale prawdziwe.

1  Dziękujemy, Tabletoid

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas świetności był kiedyś. Teraz jest klient i tyle. Krzesło na zewnątrz miałem brudne, a na danie, które było zimne czekałem hoho

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia ... wspaniałe przystawki ... boczniaki panierowane z sosem miętowym obłędne ... zupki cebulowa i grzybowa wyborne w małych porcjach wiec śmiało można zamówić do obiadu ... drugie dania bardzo smaczne i wykwintnie podane ... bardzo obszerna karta a mimo to dania świeże , smaczne ... schab z sosem rydzowym podany na plackach. z cukinii - przepyszny .... bardzo duży ruch nawet w tygodniu ... dość krótki czas oczekiwania na dania ... miejsce dość schowane w zapomnianej dzielnicy Bytomia Miechowice ... wygląd odrestaurowana stara kamienica ... ciekawe grafiki na ścianach ... na pietrze obszerny pokoj zabaw dla dzieci ... będę tu wracał ... polecam na tym bezrybiu Bytomiu ...

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 302rafa_b
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Posiłki bardzo smaczne i oryginalne. Porcje solidne. Cena ciut wyższa ale myślę, że odpowiednia do posiłku. Polecam. Niektórym, może przeszkadzać chodzący sobie swobodnie kot. Na szczęście na kolana i w talerz nie wchodził więc ja go zaakceptowałam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, 756kasiak
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Raz fajnie, raz niefajnie.... ostatnimi czasy tylko niefajnie :/ Niezbyt czysto w lokalu, te brudne obrusy i krzesła :/ obsługa średnia. Niestety jest tak, ze dania są bardzo nierówne. Nigdy nie dostaniesz podobnego smaku.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tatiana_com

Restauracja Stara Piekarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Piekarnia? Podziel się wrażeniami!