“Zmieniło się na gorsze ”

Restauracja Pod Czaplą
Nr 2 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Kuchnie: Węgierska, Włoska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzałem to miejsce na służbowych wyjazdach od 3-4 lat. Mam wspomnienie dobrej kuchni. Dlatego przy okazji wyjazdu do Katowic postanowiłem zatrzymać się tam na rodzinny obiad. Okazuje się, ze teraz to „restauracja i pizzeria”. Dania tradycyjne niestety na niższym poziomie (żur wodnisty, kluski śląskie bez smaku). A pizza? Cóż, pizzę wbrew temu co się niektórym wydaje tez trzeba umieć robić.

Dziękujemy, _ukaszk715

Zrecenzowano 22 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mało ludzi można spokojnie porozmawiać. Piwo dobrej jakości. Ogólnie 5. Nie wiem jak jedzenia ale goście widać zadowoleni.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, JarekUM
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest poprawne, stołówkowe a ceny bardzo wygórowane. Pani, która ma biuro na środku sali restauracyjnej wygląda dość absurdalnie i dopełnia tylko wizerunek tego miejsca.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, kamilah86
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem Pod Czaplami na spotkaniu rodzinnym. Zaserwowano to bez czego tu nie nie można wyobrazić sobie niedzielnego obiadu. Rosół z makaronem, rolady, gumikleize i modrą kapustę. Wszystko pyszne. Przemiła obsługa. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Niedawno byłam tutaj ze swoim chłopakiem. Jedzenie jak dla mnie było wręcz fenomenalne. Polecam serdecznie aby odwiedzić i zjeść

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kowalewskaaa

Restauracja Pod Czaplą — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Czaplą? Podziel się wrażeniami!