“Kiepsko. ”

Restauracja Pod Progiem
Nr 39 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Opis: Restauracja położona w malowniczej okolicy objętej programem natura 2000. Niedaleko znajduje się rezerwat przyrody „Segiet”, hałda Popłuczkowska oraz pozostałości po kopalni dolomitu.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy w niedziele ludzi było w miarę nie zbyt dużo usiedliśmy żeby sobie coś zamówić, ochłodzić się chwile, ale nikt do nas nie podszedł. Czekaliśmy pół godziny i zero reakcji ze strony personelu, mimo ze było ich 5 i chodziły do stolików koło nas to nie raczyła żadna zapytać czy przyjąć zamówienie. Niestety poszliśmy sobie. I już nie wrócimy.

Dziękujemy, fitjazembajna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Navigator47378806274, Kierownik, Restauracja Pod ProgiemOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Witam Pani fitjazembajna,
dziękujemy za Pani uwagi, będą one cenną wskazówką jak jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie naszej restauracji. Jest nam bardzo przykro, że nie została Pani obsłużona przy stoliku. Wspomniała Pani jednak, że kelnerki były cały czas obecne na tarasach jak również w pobliżu Pani stolika, przy dużym obłożeniu stolików mogły one rzeczywiście pominąć Pani stolik, co zapewne nie było zamierzone. W takim przypadku zachęcamy do poproszenia jednej z nich o przyniesienie karty jesteśmy przekonani, że każda z nich dołożyłaby wszelkich starań aby z najlepszą starannością obsłużyć Państwa stolik. Niestety zawinił czynnik ludzki za co możemy tylko przeprosić.

Restauracja Pod Progiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Progiem? Podziel się wrażeniami!