Zrecenzowano: 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel. Profesjonalna obsługa. Niedaleko centrum. Duży parking.
Bardzo duże pokoje. W super standardzie.
Czysto, ładnie i nowo.
Śniadania po 30 zł od osoby.
Cena do jakości odpowiednia.
Polecam

Dziękujemy, _ukaszl444
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne potrawy, elegancko podane. Dostępne również regionalne specjały w nowoczesnej odsłonie.
Hotel i restauracja w ciekawym otoczeniu. Wnętrze bardzo przytulne utrzymane w klimacie dzielnicy. Duża dbałość o szczegóły.
Bardzo miła obsługa.
Koniecznie sprawdź osobiście !

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, WIAaaaa
Zrecenzowano: 7 maja 2019

Bardzo dobra kuchnia , bez wymyślnych dań . Perfekcyjne danie mojej żony, pierś kaczki przygotowana na bieżąco , soczysta rozpływająca się w ustach. Rownież dania pozostałe bardzom dobre .Doskonała dyskretna obsługa.
Very delicious and amazing kitchen . Recommended , duck very nice perfect dish.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Michał W
Zrecenzowano: 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ciekawi tego nowego miejsca i się nie zawiedliśmy.
Restauracja jest mała, ale przytulna i klimatyczna. Ma świetny wystrój - zdjęcia Bytomia, szyby kopalniane. Industrialnie i lokalnie.
Karta ciekawa - coś tradycyjnego i coś w nowej odsłonie. Jedliśmy wątróbkę jako przystawkę - fanatyczna. Jest tez menu wegańskie, a w nim gołąbki z komosy ryżowej z warzywami. Ceny jak w hotelu 4 gwiazdkowym.
Obsługa uśmiechnięta, pomocna.
Na pewno wrócimy spróbować łososia jurajskiego.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, makhah
Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

Nowy hotel w Bytomiu. Miła obsługa. Kameralna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem.
Wszystko nowe, pachnące świeżością. Hotel w starej części Bytomia, z ostatniego piętra panorama na postindustrialny Bytom.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa