“Obiadek z drugą połówką...”

Scena Kulinarna Art Restaurant
Nr 8 wśród 58 Restauracje (Bytom)
Opis: Zapraszamy Cie na przedstawienie, gdzie smak gra główną role, a kulinarne i artystyczne doznania przeplatają sie, aby udowodnić, ze jedzenie tez jest sztuką! Na naszej scenie smaków znajdziesz polską i europejską kuchnię ze śląskimi epizodami, w międzynarodowej obsadzie wyselekcjonowanych trunków.
Zrecenzowano 1 września 2019

Lokal , wyposażenie spełnia bardzo dobre wrażenie..Obsługa bez zastrzeżeń na naprawdę wysokim poziomie...Karta inna niż na stronie internetowej, ceny wysokie np: bulion wołowy 18 zł na pocieszenie był b.dobry pozostałe zamówione potrawy niestety nas rozczarowały.... kilkakrotnie byliśmy w tej restauracji po otwarciu i byliśmy kuchnią zachwyceni...niestety teraz tego nie możemy potwierdzić.....

Dziękujemy, Jaga A

Zrecenzowano 1 września 2019

Miałam okazje w tej restauracji organizować duża gale biznesowa. Z czystym sumieniem mogę polecić to fantastyczne miejsce! Co pierwsze przychodzi na mysl to profesjonalna obsługa! Przepyszne jedzenie, piękne otoczenie i klimat! Szczególnie zima za oknem na plus wystrój oraz czas podawania posiłków. Nasze oczekiwania względem miejsca obsługi i jedzenia zostały 100 zrealizowane polecam to miejsce!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, gabi228
Zrecenzowano 3 maja 2019

Wizyta w tym lokalu w pełni spełniła nasze oczekiwania. Zamówiliśmy menu wielodniowe godząc się na przygodę kulinarna w ciemno.
To był strzał w dziesiątkę.
Na powitanie chlebek z własnego wypieku ze swojskim masełkiem
Potem to już tylko ekskluzywne dania, pięknie skomponowane na talerzu. Dbałość o każdy listek ziołowy czy kwiatowy .
Rewelacyjne smaki i doznania.
Chapeau dla mistrza kuchni.
Tatar wołowy, dorada, polędwiczka wieprzowa, kaczka, zupa krem z pora , lody z mango i na zakończenie letnie ciasteczko czekoladowe z płynnym środkiem.
Wszystkie dania na najwyższym poziomie kulinarnym.
Kawa wyśmienita.
Obsługa bardzo miła i kompetentna.
Lokal pięknie i elegancko urządzony .
Wyjście do ogrodu i płac zabaw dla dzieci dopełniają perfekcyjności tego miejsca.
Ten wieczór w pełni spełnił nasze oczekiwania.
Napewno tu jeszcze wrócimy jak również polecimy to miejsce naszym znajomym. Tu czuliśmy się naprawdę gośćmi.

Dziękujemy, Miodu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marketing_rest, marketing, Scena Kulinarna Art RestaurantOdpowiedź udzielona 6 maja 2019

To najmilsza recenzja jaką mogliśmy sobie wymarzyć :) Dziękujemy bardzo za odwiedziny i zapraszamy ponownie do Sceny.

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie zachwyca zarówno widokiem, jak i smakiem. I co najważniejsze za każdym razem i w różnych odstępach czasu smak i wygląd potraw jest ten sam, trzyma poziom, co jest niestety rzadkim zjawiskiem. Życzę zarówno lokalowi, jak i sobie, żeby utrzymał poziom - bo lubię dobrze zjeść i chętnie wracam do miejsc, które mnie urzekły dobrą kuchnią, a takim jest Scena Kulinarna.
Poza tym lokal cechuje dobra obsługa, cierpliwa również dla małych, niesfornych gości.
Na pewno odwiedzę ponownie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, helenabertz

Dziękujemy za recenzję Pani Heleno i zapraszamy do Sceny ponownie. Obiecujemy trzymać poziom i mamy nadzieję, że będzie Pani naszym częstym Gościem.

Zrecenzowano 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji organizowalam roczek syna.Miejsce na bardzo wysokim poziomie.Wystrój piękny,obsługa bardzo miła,pilnowała czy niczego nie brakuje,na bieżąco reagowała.Jedzenie pyszne,w dużych ilościach.Wszystko świeże i pięknie podane.
Na uwagę zasługuje Pani właścicielka,która osobiście angażowała się w organizacje przyjęcia.Bardzo profesjonalna i serdeczna osoba.
Cudowne miejsce na rodzinną uroczystość czy spotkanie z przyjaciółmi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Wiencia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marketing_rest, marketing, Scena Kulinarna Art RestaurantOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Bardzo nam miło za tak ciepłe słowa, w organizację przyjęć wkładamy całe swoje serce tak, jakbyśmy organizowali je dla siebie. Bardzo dziękujemy za podzielenie się recenzją i mamy nadzieję gościć państwa u nas jeszcze nie raz :) Zapraszamy i pozdrawiamy!

Scena Kulinarna Art Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Scena Kulinarna Art Restaurant? Podziel się wrażeniami!